Slovenská krása v Benátkach: Takto žiarila herečka Bobulová

30.08.2014 15:00

Znovu ako tmavovláska, pôvabná, elegantná a s vrúcnym úsmevom - tak sa objavila v piatok na filmovom festivale v Benátkach herečka Barbora Bobulová.

Herečka Barbora Bobulová predstavila film Anime...
Herečka Barbora Bobulová predstavila film Anime Nere na filmovom festivale v Benátkach. Autor: SITA/AP, Andrew Medichini

Hoci sa táto štyridsiatnička narodila na Slovensku, už bezmála osemnásť rokov pracuje aj žije v Taliansku. Tamojší svet filmu ju má za veľkú hviezdu. Nikoho teda neprekvapilo, že najmä domáce médiá očakávali jej príchod spoločne s novikou Anime Neri.

Slovensko-talianska herečka Barbora
		Bobulová.
Herečka
		Barbora Bobulová predstavila film
		Anime...
+3Slovenská rodáčka a
		talianska filmová
		hviezda...

Bobulová sa najprv predstavila fotografom počas oficiálnej tlačovej konferencie, na ktorú zvolila elegantné puzdrové šaty pod kolená. O pár hodín neskôr bola z nej kráska na červenom koberci. Honosný model večernej toalety s bohatou čiernou výšivkou a korálikovými prevismi na rukávoch inšpirovala móda 30-tych rokov minulého storočia.

Pôvabnej Slovenke minulý rok odovzdali cenu Hercova misia aj na festivale Art Film Fest v Trenčianskych Tepliciach. Či si v prípade benátskeho festivalu siahne na niektorú z aktuálnych cien, sa ukáže už o pár dní.

Herečka Barbora Bobulová uviedla na MFF Benátky...
Herečka Barbora Bobulová uviedla na MFF Benátky film Anime Nere. Autor: Reuters, TONY GENTILE

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#festival #Benátky #pôvab #Barbora Bobulová #Anime Neri
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebojte sa rozhýbať, svoje rozhodnutie za žiadnych okolností nemeňte.
Otvoria sa vám...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...