Veď je skoro nahá?! 41-ročná latino diva prekvapila odvážnou róbou

21.11.2014 16:00

Vyhlásenie cien Latin Grammy ovládlo vo štvrtok večer americké Las Vegas. Hoci to bol večer hudobníkov, veľká pozornosť patrila herečke Roselyn Sanchezovej. Odhalila toho viac ako dosť.

Herečka Roselyn Sanchez sa na vyhlásení cien...
Herečka Roselyn Sanchez sa na vyhlásení cien Latin Grammy predviedla aj v takýchto odhaľujúcich šatách. Autor: Reuters, STEVE MARCUS

Hoci na slávnostné podujatie dorazila v sexi čiernych trblietavých minišatách, dlho v nich nepobudla. Už o hodinku neskôr sa hosťom a kolegom zo šoubiznisu predstavila v odvážnom modeli šiat, ktoré viac odhaľovali než zahaľovali.

Herečka Roselyn
		Sanchez s partnerom
		Ericom...
Brazílska topmodelka
		Alessandra Ambrosio si
		na...
+3Herečka Roselyn Sanchez
		sa na vyhlásení
		cien...

Transparentný materiál v telovej farbe vytváral provokatívny efekt, pričom nositeľka neutajila telové nohavičky. Na podprsenku priestor vôbec nezostal. Hoci intímne partie zahaľovala výrazná zdobná výšivka, výsledok pôsobil rozpačito.

Niet pochýb, že 41-ročná brunetka, ktorá je matkou dcérky Sebelly, patrí medzi dámy s ukážkovou figúrou. Čierne minišaty, ktoré tiež dostatočne odhaľovali jej krivky, však boli omnoho zvodnejšou a vhodnejšou voľbou.

Herečka Roselyn Sanchez sa na vyhlásení cien...
Herečka Roselyn Sanchez sa na vyhlásení cien Latin Grammy predviedla aj v takýchto odhaľujúcich šatách. Autor: Reuters, STEVE MARCUS

Medzi hosťami večera boli aj ďalšie známe dámy. Medzi nimi napríklad brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio či čerství manželia – spevák Marc Anthony a modelka Shannon de Lima.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#nohavičky #odhalená #Latin Grammy #Roselyn Sanchez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Večer určite zostaňte doma, ste veľmi vyčerpaný, ovplyvňuje to vaše zdravie.
Kým niečo spravíte, radšej si...