Krásne 'verná' Dara Rolins aj štýlová Vágnerová vyrazili za luxusom

23.11.2014 00:00

Luxus a história, ale tiež originálny dizajn a ikonické kúsky prilákali vo štvrtok večer mnohé známe osobnosti v centre Prahy. Hostiteľom bola najslávnejšia značka sveta.

Herečka Hana Vágnerová sa objavila na otvorení...
Herečka Hana Vágnerová sa objavila na otvorení nového obchodu francúzskej značky ako jedna z mála dám v kreácii z jesennej kolekcie Louis Vuitton. Autor: Louis Vuitton

Reč je o módnom dome Louis Vuitton, ktorý práve v metropole Českej republiky otvoril nový zrekonštruovaný obchod. Vybrané médiá superlatívmi nešetrili. Priestor – ponúkajúci tri predajné podlažia, v ktorom nechýbajú slávne kabelky, ale aj obuv a odevy navrhnuté pod taktovkou kreatívneho riaditeľa značky Nicolasa Ghesquiérea, patrí vraj medzi najkrajšie prezentačné priestory luxusnej značky v Prahe.

Speváčka Dara Rolins (v strede) v
		spoločnosti...
Herečka
		Hana Vágnerová sa objavila na
		otvorení...
+15Spisovateľka Barbara
		Nesvadbová (vľavo)
		s...

Potvrdili to aj mnohé známe tváre, ktoré na slávnostný VIP večer dorazili. Pozornosť pútala najmä herečka Hana Vágnerová, na Slovensku známa najmä zo seriálov Odsúdené alebo Kriminálka Anděl. Tridsaťjedenročná kráska bola vlastne jedinou celebritou, ktorá dostala možnosť prezentovať sa v šatách z aktuálnej kolekcie. A vyzerala naozaj skvelo a originálne. O podobne upravené dámy je v Česku aj na Slovensku núdza, snáď sa to teda čoskoro zmení.

Speváčka Dara Rolins (v strede) v spoločnosti...
Speváčka Dara Rolins (v strede) v spoločnosti Elišky Dospivovej (vpravo) a manažérky Evy Skallovej. Autor: Louis Vuitton

Pôvabná však bola aj slovenská rodáčka Dara Rolins, ktorá si večer užila v spoločnosti svojej manažérky či Elišky Dospivovej. Plavovlasá speváčka prekvapila veľmi decentným a elegantným imidžom, treba podotknúť, že už dlho nevyzerala takto nenásilne príťažlivo. Vďaka za to patrila aj šatám Prada. Dara Rolins je totiž v Česku „vernou“ tvárou konkurenčného módneho talianskeho domu.

Medzi hosťami slávnostného otvorenia nechýbal ani herečka Klára Issová, jej kolega Lukáš Hejlík, modelky Pavlína Němcová a Simona Krainová, dizajnérky Tatiana Kovaříková a Liběna Rochová či spisovateľka Barbara Nesvadbová. Veľkým prekvapením však bola osobná účasť generálneho riaditeľa módneho domu Louis Vuitton Michaela Burkeho, ktorého sprevádzala manželka. Viac z otvorenia nájdete v galérii.

Topmodelka Pavlína Němcová s nezameniteľným...
Topmodelka Pavlína Němcová s nezameniteľným úsmevom a dievčenským imidžom. Autor: Louis Vuitton

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Praha #Louis Vuitton #Dara Rolins #otvorenie #Hana Vagnerová #butik
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kým skočíte do neznámej vody informujte sa akú hĺbku môžete očakávať.
Ponúka sa vám...

+ Pripravte na cestu potrebné lieky, ktoré by ste mohli na dovolenke potrebovať.
Prečítajte všetky...