Už žiadne nahotinky?! Kim Kardashian sa predvádza ako čierna vdova

26.01.2015 11:30

Zahalená od hlavy po päty, len s jemným rafinovaným prestrihom pod pravým prsníkom - takto nezvyčajne sa pred kamerami a fotoaparátmi objavila Kim Kardashian.

Manželský pár Kim Kardashian a Kanye West na...
Manželský pár Kim Kardashian a Kanye West na vyhlásení BET Honors 2015. Autor: SITA/AP, Kevin Wolf

Televízna a internetová celebrita robila v sobotu večer spoločnosť svojmu manželovi Kanye Westovi na vyhlásení cien BET Honors 2015, v rámci ktorých oceňujú afroamerických umelcov z rozličných sfér. West v tento večer dostal ocenenie za vizionársku prácu v hudbe.

Tridsaťštyriročná brunetka sa aj so svojou polovičkou obliekli do značky Balmain – nikoho to však asi neprekvapí, manželia sú totiž reklamnými tvárami parížskeho módneho domu a nafotili reklamnú kampaň spoločne.

Kim Kardashian bola od hlavy po päty oblečená v...
Kim Kardashian bola od hlavy po päty oblečená v kreácii Balmain. Autor: SITA/AP, Kevin Wolf

Kardashian len nedávno zverejnila na svojom Instagrame sexi zábery z fotenia v zasneženej krajine Utahu. Na fotkách má pritom na sebe len miniatúrne bikiny pošité kožušinou. Ktohovie, možno sa jej popri tom odhaľovaní zažiadalo byť na chvíľu tajomnou Morticiou…

Baby it's cold outside.....

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–01–20T22:04:30+0­0:00“>Jan 20, 2015 at 2:04pm PST</time>

#ceny #Kim Kardashian #Kanye West #čierna #BET Honors
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte dentálnu hygienu, zuby vám majú vydržať celý život.
Vyberte si povolanie, ktoré vás bude...

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...