Svetová premiéra Rýchlo a zbesilo 7 potvrdená. Kvôli Dieselovi v USA

Svetová premiéra očakávaného filmu Rýchlo a zbesilo 7 bude 1. apríla v Los Angeles.

25.02.2015 15:42
Paul Walker Foto: ,
Zosnulý herec Paul Walker na zábere z filmu Furious 7, ktorý príde do kín vo svete v apríli tohto roka.
debata

Informoval o tom magazín The Hollywood Reporter, ktorému to potvrdil nemenovaný zdroj. Pôvodne sa pritom premiéra mala konať 10. marca v Abú Zabí, kde nakrútili niekoľko scén. Lokalitu vraj zmenili preto, že partnerka herca Vina Diesela Paloma Jimenez, má v čase uvedenia snímky do kín priviesť na svet tretieho potomka.

„Keď sa to dieťa narodí, chce byť so svojou rodinou. Kto by to tak nechcel?“ prezradil zdroj o 47-ročnom predstaviteľovi Dominica Toretta. Herec, ktorý sa na spomínanom diele podieľa aj ako producent, si stráži svoje súkromie a oficiálne zatiaľ nepotvrdil, či sa stane trojnásobným otcom. S mexickou modelkou má už dcéru Haniu Riley a syna Vincenta.

V akčnom trileri Rýchlo a zbesilo 7 režiséra Jamesa Wana uvidia diváci a diváčky okrem spomínaného Diesela aj herca Paula Walkera, ktorý tragicky zahynul v novembri 2013. Práve jeho nečakaná smrť skomplikovala nakrúcanie siedmeho Rýchlo a zbesilo. Produkcia napokon pokračovala od apríla 2014 s upraveným scenárom, keďže Walker, predstaviteľ jednej z hlavných postáv, pred smrťou stihol nakrútiť len približne polovicu potrebných záberov.

Chýbajúce scény dorábali s dvojníkom a tiež s bratmi zosnulého herca, Calebom a Codym. V postprodukcii tvorcovia používajú technológiu CGI (computer-generated imagery, pozn. SITA) a dosiaľ nezverejnené zábery nakrútené pre predchádzajúce filmy zo série. V snímke si zahrali aj Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Elsa Pataky, Tyrese Gibson, Christopher „Ludacris“ Bridges, Lucas Black, Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa alebo Kurt Russell. Scenár napísal Chris Morgan. Rýchlo a zbesilo 7 do slovenských kín uvedú 2. apríla.

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #Vin Diesel #Rýchlo a zbesilo 7 #presun #termín

+ Nájdete niekoho, kto zahojí vaše zlomené srdce a urobí vás šťastnou.
Posledné nákupy na dovolenku vrcholia,...

+ Vyskúšate nové letné športy, rozhýbete telo a zlepšíte svoju kondíciu.
Krásnu jemnú pleť dosiahnete...