Šokujúco iná Renee Zellweger je minulosťou! Pozrite sa na ňu teraz

Známa herečka sa vracia k svojmu typickému "looku".

22.04.2015 00:00
debata

Renee Zellweger sa vracia do starých koľají a šokujúceho vzhľadu, ktorý celý svet prekvapil, sa pomaly, ale isto zbavuje. V marci herečka navštívila týždeň módy v Paríži, kde sa síce schovávala za slnečné okuliare, ale už to opäť „bola ona“. A na nedávnom gala podujatí v Los Angeles sa ukázala v plnej kráse.

Na červenom koberci ju sprevádzal jej priateľ, hudobník Doyle Bramhall, s ktorým žije už vyše dvoch rokov. Slávna predstaviteľka Bridget Jonesovej pred fotografov predstúpila s vlasmi vyčesanými nahor a ofinou, ktorá jej padala do čela. Sympatická blondínka mala oblečený biely kabát, ktorý tesne obopínal jej štíhle telo. Hviezda nešetrila úsmevmi a pred objektívmi sa cítila viditeľne príjemne.

Renee Zellwegger a jej priateľ Doyle Bramhall... Foto: Profimedia
Renee Zellwegger , Doyle Bramhall Renee Zellwegger a jej priateľ Doyle Bramhall na podujatí 'One Starry Night: From Broadway to Hollywood' v Los Angeles.

Herečka doslova šokovala celý svet, keď sa v októbri 2014 ukázala na červenom koberci počas galavečera udeľovania cien „Elle Women In Hollywood Awards“, kedy predviedla celkom zmenenú tvár.

Renee Zellweger (vľavo) a Sarah Paulson počas... Foto: SITA/AP, John Shearer
Renee Zellweger Renee Zellweger (vľavo) a Sarah Paulson počas udeľovania cien magazínu Elle "Women In Hollywood Awards" v októbri 2014.

Zdá sa, že experiment sa jej samej nepáčil, keď sa vracia ku svojej „starej podobe“.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Los Angeles #Renée Zellweger #Doyle Bramhall

+ Svoje bolesti nezaháňajte len liekmi, mali by ste vedieť príčinu.
Preneste sa už cez to, že ste raz v živote...

+ Pravidelné prestávky počas práce znižujú stres a zvyšujú produktivitu.
Nerobte si z nikoho srandu, ani vy ste...