Premiéra plná krások: Blond kráske Charlize konkurovala Britka Rosie!

11.05.2015 12:40

Premiéra očakávaného blokbasteru a zároveň defilé krásnych žien - taká bola minulotýždňová premiéra filmu Mad Max: Šialená jazda v Kalifornii. A hviezdil na nej aj Mel Gibson.

Herečka Charlize Theron (v kreácii Dior) a...
Herečka Charlize Theron (v kreácii Dior) a herec Sean Penn. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Austrálsky herec a režisér neprišiel na slávnostnú akciu náhodou – práve on totiž v minulosti trikrát stvárnil hrdinu prezývaného Šialený Max vo filmovej sérii Mad Max z postapokalyp­tického sveta budúcnosti, v ktorom sú bežné životné zdroje núdzou a bojuje sa o holé prežitie.

Herečka
		Charlize Theron (v kreácii Dior)
		a...
Nový a
		niekdajší Šialený Max zoči voči:
		Herci...
+9Režisér filmu George
		Miller (v strede) pózuje
		s...

V novom filme, ktorého réžiu si vzal na starosť George Miller, si Maxa zahral Brit Tom Hardy a podľa prvých hodnotení zvládol svoju rolu vynikajúco. Výdatnou posilou mu však tentoraz bola aj krásna držiteľka Oscara Charlize Theron – hoci vo filme takmer holohlavá!

Režisér filmu George Miller (v strede) pózuje s...
Režisér filmu George Miller (v strede) pózuje s hercom Tomom Hardym (vpravo), ktorý stvárnil Šialeného Maxa a hercom Melom Gibsonom, ktorý hral rovnakú rolu pred troma desaťročiami.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Blondínka dorazila na svetovú premiéru v spoločnosti partnera Seana Penna a v šatách z perforovanej lakovanej kože od Diora vyzerala úchvatne. Tentoraz však mala aj početnú konkurenciu. V novom filmovom príbehu totiž dostali priestor aj moderné „otrokyne“, ktoré ústredná dvojica hrdinov oslobodí. Stvárnili ich napríklad herečky Zoe Kravitz či Riley Keough, ale tiež modelky Abbey Lee a Rosie Huntington-Whiteley.

Herečka a modelka Rosie Huntington-Whiteley sa...
Herečka a modelka Rosie Huntington-Whiteley sa predviedla na premiére v kreácii Rodarte. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Pre poslednú menovanú nejde o prvú skúsenosť, diváci ju mohli vidieť už v treťom filme o Transformers. Na premiére sa objavila v trblietavých minišatách Rodarte a ukázala tak svoju dokonalú modelkovskú figúru. Riley Keough, ktorá je vnučkou slávneho Elvisa Presleyho, priviedla aj svoju mamu Lisu Marie Presleyovú. Viac foto v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Charlize Theron #Tom Hardy #Rosie Huntigton-Whiteley #Mad Max: Šialená jazda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku