Krásky všade! Lima, Shayk či Němcová žúrovali s klenotmi za milióny

Nielen filmy, ale aj početné večierky sú známe v súvislosti s festivalom v Cannes, ktorý sa prehupol do svojej druhej polovice. Na Riviére žúrovali aj slávne modelky.

19.05.2015 15:50
debata
Ruská modelka Irina Shayk. Foto: Reuters, YVES HERMAN
Ruská modelka Irina Shayk. Ruská modelka Irina Shayk.

Príťažlivé dámy, ktorých tváre aj telá obdivuje celý svet v reklamách či na móle, sa zišli v prímorskom letovisku na pozvanie klenotníckej značky Chopard. Tá je tiež autorom víťaznej trofeje – Zlatej palmy, ktorú v závere porota udeľuje najlepšiemu filmu v hlavnej súťažnej sekcii. Pondelňajší večer bol však najmä o šperkoch. Superluxusných šperkoch.

Česká modelka Petra Němcová.
Herečka Uma Thurman sa ukázala na párty Chopard.
+15Brazílska topmodelka Adriana Lima.

Náušnice, náramky, či náhrdelníky z briliantov, diamantov a drahých kameňov, všetko v cenách desaťtisícok eur predvádzali pôvabné dámy na svocji rúčkach či v dekoltoch. A zahanbiť sa nedali ani pri výbere večernej garderóby.

Kým napríklad brazílske topmodelky Isabeli Fontana a Ana Beatriz Barros uchvátili v trblietavých couture róbach od Elieho Saaba, česká modelka Petra Němcová si vybrala jasnočervenú večernú toaletu z hladkej látky s čipkovanými všitými detailmi. Tiež od libanonského tvorcu.

Česká modelka Petra Němcová pózuje v kreácii od... Foto: Reuters, YVES HERMAN
Petra Němcová Česká modelka Petra Němcová pózuje v kreácii od Elieho Saaba.

Pozornosť médií patrila aj ruskej kráske Irine Shayk, ktorá sa od minulého týždňa stala skutočne obletovanou. Nielen kvôli svojej kráse, ale aj romániku so známym hollywoodskym hercom Bradleym Cooperom. Na párty Chopard sa však nezabávala s ním, ale svojou kolegyňou Adrianou Limou. Obe dámy volili triezvejšie outfity – prvá krémový nohavicový overal, druhá hladkú elastickú kreáciu po zem s kovovým detailom na bedrách.

Medzi pozvanými hviezdami bola aj herečka Uma Thurman. V ľadovo belasej kreácii Prada. Modelka Poppy Delevingne prekvapila v šatách Chanel Couture. Viac v galérii.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #irina Shayk #modelky #Adriana Lima #žúr #Petra Němcová #Chopard #Cannes 2015

+ Množstvo rastlín vo vašich izbách taktiež vplýva na vaše zdravie.
Investujte nejaké peniaze aj do vášho domova,...

+ Pri chudnutí pomáha veľmi behanie, stačí ak sa tri krát do týždňa premôžete.
Rozlišujte potreby a túžby, aby ste...