Vari už priberá? Zaoblená Kardashian v spoločnosti. A zase v priehľadnom!

02.06.2015 15:00

Televízna hviezda Kim Kardashian len v pondelok oficiálne potvrdila správy o svojom druhom tehotenstve. Aj preto bola na udeľovaní módnych cien v centre pozornosti.

Tehotná televízna hviezda Kim Kardashian a jej...
Tehotná televízna hviezda Kim Kardashian a jej manžel Kanye West. Autor: Reuters, LUCAS JACKSON

Tridsaťštyriročná brunetka, ktorá sa za posledné roky prepracovala do pozície módnej ikony, dorazila na akciu v šatách z dielne Proenza Schouler. A opäť išlo o kúsok z transparentného materiálu, ktorý hviezda reality šou a sociálnych sietí tak miluje.

Herečka
		Amanda Seyfried v kreácii Rodarte.
Herečka
		Nina Dobrev prišla v kreácii Lela
		Rose.
+33Modelka Coco
		Rocha.

Pod čiernou priehľadnou látkou s výrazným etnickým vzorovaním sa črtala čierna podprsenka aj nohavičky. Budúca matka však už na prvý pohľad pôsobila akoby jej nejaké to kilo pribudlo. Ktohovie, či už ide o výsledok tehotenstva, alebo sa manželka rapera Kanyea Westa len s radosťou vrhla do tehotenského maškrtenia. Isté však je, že jej „zákonitý“ West vyzeral veľmi spokojne. Dokonca sa usmieval.

Televízna hviezda Kim Kardashian v kreácii...
Televízna hviezda Kim Kardashian v kreácii Proenza Schouler. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na ceremoniáli nabitom známymi osobnosťami zo sveta módy, filmu či hudby sa objavili tiež herečky Diane Kruger, Michelle Monaghan či Taraji P. Henson. Žiarili aj modelky Gigi Hadid alebo Karlie Kloss. V zozname tohtoročných laureátov sa ocitol napríklad Tom Ford ako najlepší návrhár pánskej módy či sestry Mary Kate a Ashley Olsenové, ktoré so značkou The Row bodovali ako najlepšie ženské dizajnérky. Medzinárodnú trofej si odnášal módny dom Valentino a celoživotné dielo ocenili u Betsey Johnsonovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #Kim Kardashian #módne ceny #priberanie #CFDA
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na voňavku, mohla by vašej pokožke len uškodiť.
Dokončite si svoju prácu včas a nechajte si...

+ Neohrozujte seba a zdravie ľudí okolo vás, je na čase prestať so závislosťami.
Pomôžte v práci svojim...