Kráska z Hier o život priniesla do Varov kúsok Hollywoodu, žiarila

07.07.2015 00:00

Už o pár mesiacov sa dostane do kín očakávané pokračovanie populárnej filmovej ságy Hry o život. Herečka Jena Malone, ktorá v ňom nechýba, však na festival do Karlových Varov prišla uviesť celkom iný druh filmu.

Herečka Jena Malone v šatách z hodvábu cady Miu...
Herečka Jena Malone v šatách z hodvábu cady Miu Miu, ktoré doplnila saténovými lodičkami a listovkou Prada. Autor: MIU MIU

Tridsaťročná plavovláska, ktorá nechýbala na piatkovom slávnostnom otvorení, si zahrala vo filme Time out of mind po boku herca Richarda Gera. Prišla práve ako súčasť hereckej delegácie tejto drámy v réžii Overa Mowermana.

Kedže hercovi Richardovi Gereovi počas slávnostného štartu jubilejného 50. ročníka festivalu udelili cenu Krištáľový glóbus, čo sa pozornosti týka, jeho mladá kolegyňa zostala v jeho tieni. Neplatilo to však o jej vzhľade. Ten bol totiž priam ukážkový a hollywoodsky.

Blondínka sa na červený koberec v Karlových Varoch postavila v bielej hodvábnej toalete z dielne Miu Miu, ktorá bola zdobená limetkovými flitrami a krištáľmi. K nim si vzala luxusné saténovú listovku Prada a lodičky z dielne rovnakej značky. Šaty krásne kopírovali siluetu a zdobná časť v oblasti dekoltu pôsobila naozaj honosne. Malone tak napriek pozornosti venovanej českým celebritám patrila medzi módne hviezdy večera.

Móda z úvodu karlovarského festivalu si môžete pozrieť tu.

Herečky
		Hana Vágnerová (vľavo) a
		Jenovéfa...
Herečka
		Jena Malone v šatách z hodvábu cady
		Miu...
+27Herečka Jitka
		Čvančarová v šatách Emilio
		Pucci...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#festival #odev #Miu Miu #Karlovy Vary #Jena Malone
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, stále riešite životy druhých a na svoj zabúdate.
Nepremárnite ani sekundu, choďte si za...

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...