Stíha rodinu, podnikanie aj Paríž! Krásna Alba očarila v meste módy

09.07.2015 09:30

Víkend stihla ešte stráviť s celou rodinou, aby ako správni Američania oslávili Deň nezávislosti. V pondelok večer však už krásna Jessica Alba sedela v Paríži.

Herečka Jessica Alba pred prehliadkou...
Herečka Jessica Alba pred prehliadkou Giambattista Valli v Paríži. Autor: Reuters, STEPHANE MAHE

Tridsaťštyriročnú herečku si na svoju prehliadku kolekcie haute couture pozval dizajnér Giambattista Valli a jedna z najsexi žien filmového priemyslu neodmietla.

Do prvého radu sa Alba usadila v tubových šatách s kvetinovými motívmi vyšívaným živôtikom a pre objektívy strúhala svoj dokonalý hollywoodsky úsmev.

Americká herečka Jessica Alba pred prehliadkou...
Americká herečka Jessica Alba pred prehliadkou kolekcie Giambattista Valli Haute Couture v Paríži. Autor: SITA/AP, Kamil Zihnioglu

Kto sleduje kariéru tejto dámy, však dobre vie, že okrem krásy je aj veľmi šikovná a úspešná v podnikaní. Iba pred pár mesiacmi s ňou spravil veľký profilový materiál magazín Forbes a zaradil herečku do skupiny bohatých podnikateľov, ktorí speňažili svoju ideu na rozbehnutie veľkej firmy. Dnes sa majetok a akcie spoločnosti The Honest Company, v ktorej Alba vlastní časť podielov, odhadujú na niekoľko stoviek miliónov dolárov.

#Jessica Alba #paríž #couture #haute couture #Giambattista Valli
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku