Ďalšie krásky v Benátkach: Deppova žena ukázala nôžku, Švédka nehu

06.09.2015 09:10

Zo snímky The Danish Girl sa ešte počas jej nakrúcania stal jeden z očakávaných projektov roka. Niet divu, že jeho hlavní hrdinovia vyvolali v Benátkach veľký záujem.

Zľava: Herečka Amber Heard, režisér Tom Hooper...
Zľava: Herečka Amber Heard, režisér Tom Hooper a herci Alicia Vikander, Eddie Redmayne a Matthias Schoenaerts uviedli v Benátkach film The Danish Girl.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Andrew Medichini

Na filmový festival pricestovali novinku o prvej známej transgender osobe, ktorá podstúpila operáciu na zmenu pohlavia, uviesť herci Eddie Redmayne, Matthias Schoenaerts a Alicia Vikander. Už od piatka sa v meste na vode nachádzala aj ďalšia filmová hrdinka – herečka Amber Heard. A tak, ako ona sprevádzala manžela Johnnyho Deppa na piatkovú projekciu jeho novinky Black Mass, on urobil v sobotu večer garde pre ňu.

Zľava:
		Herci Eddie Redmayne,
		Matthias...
Herec Eddie
		Redmayne.
+16Zľava: Herečka Amber
		Heard, režisér Tom
		Hooper...

Na červenom koberci, samozrejme, najviac pútali pozornosť dámy v očarujúcich róbach. Kým švédska kráska Vikander zostala verná módnemu domu Louis Vuitton, ktorý ju oblieka takmer na každú príležitosť, Amber stavila na pompézny model z dielne značky Alexander McQueen.

Herec Johnny Depp a jeho manželka Amber Heard...
Herec Johnny Depp a jeho manželka Amber Heard prichádzajú na premiéru filmu The Danish Girl. Autor: SITA/AP, Domenico Stinellis

Vikanderovej voľba romantických šiat s naberanými rukávami, definovanou siluetou a trojuholníkovým výstrihom ukrývala v sebe najslávnejší vzor francúzskej módnej značky. Nežná, priam neutrálna farebnosť, nechala vyniknúť krásu tejto 27-ročnej herečky.

V protiklade s ňou bola dramatickejšia a výraznejšia Amber. Šatám nechýbal ani rozparok, ktorý pri chôdzi odhaľoval ukážkové nohy hollywoodskej krásky.

Režisér Drake Doremus (vľavo) s hercami Kristen...
Režisér Drake Doremus (vľavo) s hercami Kristen Stewart a Nicholas Houltom v Benátkach. Autor: SITA/AP, Andrew Medichini

Sobotňajší program v Cannes dal priestor aj ďalšej americkej hviezde. Až záverečný večerný program patril herečke Kristen Stewartovej, ktorá s kolegom Nicholasom Houltom uviedla novinku Equals. Stewart ako tvár značky Chanel sa objavila práve v modeli z tohto známeho ateliéru – konkrétne kreácii z kolekcie couture.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#festival #Benátky #Kristen Stewart #Amber Heard #Alicia Vikander #The Danish Girl
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku