Pár mesiacov po pôrode štíhla ako prútik! A tie nohy, no paráda...

13.11.2015 00:00
Jaime King
Herečka a modelka Jaime King. Autor: ,

Už pár týždňov po pôrode druhého syna vyzerala herečka a modelka Jaime King priam ukážkovo. Na akcii pred pár dňami v Los Angeles svoju povesť len potvrdila.

Tridsaťšesťročná hrdinka z filmov Sin City sa objavila na uvedení nového produktu známeho mobilného operátora a pri tej príležitosti sa rozhodla pre nie celkom tradičnú garderóbu. Kombinácia širokých šortiek s čipkovanou spodnou vrstvou a blúzky s nariasenými rukávmi a hranatým živôtikom pôsobila romanticky a zároveň sexi. Najmä Kingovej štíhle a formované nohy bolo to, čo lákalo pohľady od prvého momentu.

Herečka a modelka Jaime King na akcii v Los...
Herečka a modelka Jaime King na akcii v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Blondínka síce rodila len v polovici leta, ale za necelé štyri mesiace sa dostala späť do ukážkovej formy. Ako sa nedávno vyjadrila pre jeden z amerických magazínov, starostlivosť o dve deti je najlepší spôsob, ako vyriešiť popôrodné kilogramy. „Dajú vám zabrať,“ komentovala vtedy s úsmevom.

Niekdajšia tvár značiek ako Rvlon či Rocawear však priznala, že tiež zmenila jedálniček a po pôrode pridala do svojho týždňového režimu aj viac cvičenia.

#nohy #chudnutie #sexi #modelka #mama #Jaime King
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Večer určite zostaňte doma, ste veľmi vyčerpaný, ovplyvňuje to vaše zdravie.
Kým niečo spravíte, radšej si...