Ako krásny smaragd! Ryšavka Chastain ohúrila na filmových cenách

07.01.2016 00:00

Hoci herečka Jessica Chastain nakrúca v týchto dňoch v Prahe nový film, čas na vyhlásenie prestížnych filmových cien si našla.

Herečka Jessica Chastain prišla v zelenej kreácii.
Herečka Jessica Chastain prišla v zelenej kreácii. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Krásna ryšavka, ktorú diváci môžu poznať napríklad z filmu 30 sekúnd po polnoci, sa objavila na ceremoniáli National Board of Review Awards v New Yorku a od prvého momentu bola neprehliadnuteľná. V smaragdovoze­lených šatách od Carla Keppa vyzerala akoby ju presunuli v čase zo starého Hollywoodu.

Herečka
		Jessica Chastain prišla v
		zelenej...
Herečka
		Maggie
		Gyllenhaal.
+6Herečka Jennifer Jason
		Leigh.

Chastain na akcii nechýbala ako zástupkyňa filmu Marťan, ktorý zástupcovia kritikov zaradili medzi desať najlepších filmov roka. Na podujatí sa ukázal aj jej kolega a hlavný hrdina príbehu Matt Damon (s manželkou Lucianou).

Jednotlivé ceremoniály, ktoré odštartovali už v pondelok, sú akousi predohrou k nasledovanejšej akcii januára – ceremoniálu Zlatý glóbus, ktorý sa koná už najbližšiu nedeľu.

Herečka Brie Larson v kreácii Giambattista...
Herečka Brie Larson v kreácii Giambattista Valli Couture. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Medzi pozvanými určite nebudú chýbať aj mnohí z tých, ktorí sa objavili na utorňajšej gala v New Yorku. Medzi nimi napríklad Brie Larson nominovaná za film Izba či Jennifer Jason Leigh nominovaná za výkon vo filme Osem hrozných.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ceny #krása #ceremoniál #Jessica Chastain
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku