Móda z Plesu obrazom: Dych vyrážala Hablovičová aj Hurajová

10.01.2016 10:58

Šestnásty Ples v opere bol opäť večerom pompéznym a veľkolepým. A tiež večerom módnym. Kreácie vybraných prítomných dám každý rok patria medzi očakávané momenty večera.

Lucia Hablovičová v kreácii od Borisa Hanečku.
Lucia Hablovičová v kreácii od Borisa Hanečku. Autor: ORANGE

Nebolo to inak ani tento rok, pričom svoju povesť kráľovien podujatia potvrdili viaceré známe tváre. Na červenom koberci doslova žiarila Lucia Hablovičová v kreácii od Borisa Hanečku, fotografka Petra Ficová v šatách od Fera Mikloška, ale aj Lucia Hurajová, ktorá si nechala priviesť šaty z Ameriky prostredníctvom svojej kamarátky vlastniacej módne štúdio.

Už tradične nesklamala riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová, ktorá stavila na osvedčenú spoluprácu s dizajnérkou Hanou Převrátilovou. Moderátorku večera Veru Wisterovú obliekol dizajnér Marcel Holubec, ktorý však okrem nej mal na plese ďalších päť dám v šatách z jeho dielne.

Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová v...
Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová v kreácii od Hany Převrátilovej. S manželom Ivanom Golianom. Autor: ORANGE

Zaujala aj ohnivá Adela Banášová, ktorej sa osvedčila spolupráca s Michaelou Ľuptákovou a nežná Monika Hilmerová stavila na prácu Jany Mrvovej. V plejáde dizajnérskych kúskoch sa nestratila ani Jana Pištejová, ktorá obliekla napríklad moderátorku Zlaticu Puškárovú či violončelistku Silviu Šarkoziovú. Ďalšie dámy si môžete pozrieť v bohatej galérii.

Už o pár hodín prinesieme na Pravda.sk aj detailnejšie módne hodnotenie, zatiaľ bohatá galéria.

Herečka Monika
		Hilmerová v šatách od
		Jany...
Moderátorka 16. Plesu v
		opere Vera Wisterová
		v...
+69Riaditeľka Plesu v
		opere Andrea Cocherová
		v...
#móda #červený koberec #dizajn #Ples v opere #Monika Hilmerová #Petra Ficová #Lucia Hablovičová #Vera Wisterová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku