Krásu majú v rodine! Brat slávnej topmodelky očarí v kabáte aj hore bez

19.01.2016 00:00

Jeho sestru považujú za jednu z najkrajších žien sveta, ale ani Toby Huntigton-Whiteley, brat slávnejšej Rosie, sa v prípade fyzickej príťažlivosti nestratí.

Model Toby Huntington-Whiteley pózuje pred...
Model Toby Huntington-Whiteley pózuje pred prehliadkou pánskej kolekcie značky Burberry Prorsum v Londýne. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Dvadsaťpäťročný mladík sa objavil pred pár dňami na prehliadke britskej značky Burberry Prorsum v Londýne a pozornosť fotografov aj fanúšikov mal zaručenú. Oblečený v jednoduchom dvojradovom sivom kabáte s károvaným šálom predviedol typický britský look. Príťažlivá tvár s typickými plnými perami a nosom, ktorými je povestná aj jeho slávna sestra, už Tobymu priniesli niekoľko exkluzívnych ponúk. A v neposlednom rade aj spoluprácu so spomenutou značkou Burberry.

A hoci v Londýne bolo pred pár dňami chladno a mladší brat slávnej topmodelky sa objavil zababušený v teplom vlnenom kabáte, množstvo jeho fanúšikov ocení skôr jeho odhalenejšiu podobu. Ako ukazuje účet na Instagrame, kde Toby zverejňuje momentky zo súkromia či z módnych fotení, jeho fyzická forma je naozaj ukážková. Veď posúdťe sami.

One shot from @boatinternational. @cwhale, @jonathanglynnsmith, @fionarubie & @cionajk. #models1 #m1men #fashion #malemodel #menstyle

Fotka uverejnená používateľom Toby Huntington-Whiteley (@thuntingtonwhiteley),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #Instagram #Rosie Huntington-Whiteley #brat #Toby Huntigton-Whiteley
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...