Dva mesiace po pôrode? Neuveríte, česká kráska je ako prútik

20.01.2016 17:00

Dva mesiace aj pár dní uplynulo od chvíle, čo česká rodáčka a svetová topmodelka Karolína Kurková priviedla na svet druhého syna.

Ešte stále pomerne čerstvá mama Karolína...
Ešte stále pomerne čerstvá mama Karolína Kurková dorazila na slávnostnú večeru v Ženeve v čiernej. Autor: Chris Jackson/Getty Images for IWC

Možno aj preto táto blondínka v utorok vyrážala dych počas svojej návštevy Ženevy, kam ju pritiahol kontrakt so známou hodinárskou značkou.

Topmodelka Karolina Kurková na
		akcii...
Partneri
		Archie Drury a Karolína
		Kurková...
+12Na akcii sa objavil aj
		americký herec
		Scott...

Kurková, ktorá je tvárou firmy IWC Schaffhausen, sa pricestovala pozrieť na uvedenie nového modelu hodiniek a sama si ich odskúšala. Pozornosť médií sa však zamerala aj na to, ako sa Kurkovej darí vysporiadať s popôrodnými kilami. Odpoveď znie na jednotku.

Niekdajšia tvár značky Victoria's Secret totiž v oboch kreáciách, ktoré na akcii predviedla, odhalila ukážkový driek a štíhlu figúru. Po hmotnosti navyše ani stopy.

Partneri Archie Drury a Karolína Kurková...
Partneri Archie Drury a Karolína Kurková navštívili Ženevu spoločne. Autor: Chris Jackson/Getty Images for IWC

Ako svetová topmodelka však musí plavovláska na sebe tvrdo drieť a údajne s tým začala už niekoľko dní po pôrode. Okrem jogy či behu a pilatesu sa kráska zameriava aj na zdravý jedálniček. Podobne je na tom aj jej životný partner Archie Drury, ktorý po Kurkovej boku v Ženeve nechýbal.

Akcia, ktorá sa koná v rámci veľtrhu luxusných hodinárskych značiek, však prilákala aj ďalšie hviezdy – herečku Hilary Swankovú, topmodelku Adrianu Limu či pretekára Lewisa Hamiltona alebo futbalistu Xabiho Alonsa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pôrod #tehotenstvo #sexi #forma #postava #Ženeva #IWC Schaffhausen #Karolína Kurková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku