Krídelko či stehienko? Anjelik Victoria's Secret zaboduje na oba spôsoby

21.01.2016 00:00

Brazílska topmodelka Adriana Lima patrí medzi najznámejšie krásky sveta. A tiež medzi veteránky slávnej značky Victoria's Secret.

Brazílska topmodelka Adriana Lima na...
Brazílska topmodelka Adriana Lima na slávnostnej večeri IWC Schaffhausen Come Fly with us vyzerala supersexi. Autor: Chris Jackson/Getty Images for IWC

Už niekoľko rokov sa pravidelne objavuje na slávnej výročnej prehliadke, kde sa predvádza v luxusnej bielizni a s bohato zdobenými krídlami pred celým svetom. V utorok večer krídla odložila a vyrazila na gala večeru hodinárskej značky IWC Schaffhausen. Dôvodom bolo uvedenie nového modelu hodiniek a tiež fakt, že dvojnásobná mama je reklamnou tvárou švajčiarskej firmy.

Na slávnostnej večeri sa brunetka objavila v provokatívnom nohavicovom overale. Ten totiž na jednej strane zahaľoval hrudník, ale prestrihy na nohaviciach odhaľovali modelkine nohy. A tie sú naozaj ukážkové – veď nie nadarmo je americký gigant oslavuje rok čo rok na prehliadku dámskej bielizne.

Brazílska topmodelka Adriana Lima na prehliadke...
Brazílska topmodelka Adriana Lima na prehliadke Victoria's Secret. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Lima sa pred objektívy postavila spoločne so svojou kolegyňou Karolínou Kurkovou, ktorá tiež spolupracuje s hodinárskou značkou. Medzi hosťami akcie bola tiež herečka Hilary Swank či spevák Ronan Keating, pretekár Lewis Hamilton alebo futbalista Xabi Alonso.

Topmodelka Karolina Kurková na
		akcii...
Partneri
		Archie Drury a Karolína
		Kurková...
+12Na akcii sa objavil aj
		americký herec
		Scott...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #sexi #Adriana Lima #Ženeva #IWC Schaffhausen #Victoria's Secret #stehno
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku