Ani oblečená, ani nahá! Harryho údajná milenka uchvátila v Londýne

03.02.2016 00:00

Pretlak pôvabu a ženskej krásy sa objavil v pondelok večer v Londýne na premiére očakávaného filmu Pýcha a predsudok a zombies.

Herečka Lily James dorazila na premiéru v...
Herečka Lily James dorazila na premiéru v kreácii Erdem. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Na červenom koberci nechýbali ani živé mŕtvoly, teda presnejšie najatý komparz zamaskovaný do dobových kostýmov so zakrvavenými ústami či kožou na tele. Ale skutočnú pozornosť si pre seba ukradli hlavné filmové hrdinky.

Zľava:
		Hermione Corfield, Ellie Bamber,
		Suki...
Herečka
		Lily James bojuje s vetrom
		na...
+12Herečka Lily James
		dorazila na premiéru
		v...

Do príbehu sestier Benetových, ktoré okrem hľadania lásky musia bojovať aj s krvilačnými mŕtvymi, obsadili tvorcovia herečky ako Lily James, Bella Heathcote či Suki Waterhouse. A nesklamala ani jedna.

Prvá menovaná, predstaviteľka Elizabeth Bennetovej, dorazila na premiéru v kreácii Erdem a vyzerala v nej očarujúco. Zaujímavosťou bolo, že herečka akoby vychádzala z dobovej atmosféry filmu, no model pritom pôsobil aj veľmi moderne. A zvládol aj nápor vetra, ktorý sa pustil do ľahučkej sukne.

Herečka a modelka Suki Waterhouse v kreácii...
Herečka a modelka Suki Waterhouse v kreácii Reem Acra na premiére filmu Pýcha a predsudok a zombies. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Ešte viac však objektívy lákala Suki Waterhouse. Britská modelka a herečka v kreácii Reem Acra totiž odhaľovala viac ako dosť. Pod tenučkou látkou s romantickou kvetinovou výšivkou na strategických miestach mala oblečené len telové nohavičky. Inak však v chladnom londýnskom počasí a svetlách bleskov predvádzala takmer všetko.

Záujem o bývalú priateľku herca Bradleyho Coopera bol o to väčší, že sa začalo špekulovať o jej novom romániku. A objektom lásky nemá byť nik iný ako samotný princ Harry. Ktohovie, možno po dobovom filme zachutili príťažlivej blondínke romantické predstavy o hľadaní vysneného princa.

Na premiére filmu sa objavili aj ďalšie známe tváre a hrdinovia, medzi ktorými nechýba Matt Smith či Douglas Booth. Viac foto nájdete v galérii.

Zľava: herci Sam Riley, Douglas Booth, Matt...
Zľava: herci Sam Riley, Douglas Booth, Matt Smith, Jack Huston a Charles Dance spoločne pózovali fotografom.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Joel Ryan

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #nahá #Suki Waterhouse #Lily James #Pýcha a predsudok a zombies
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...