Slávna mama s krásnou dcérou na cenách: Pozrite sa, ako im to pristane

09.02.2016 00:00
Emma Thompson a jej dcéra Gaia Romilly Wise
Herečka Emma Thompson a jej dcéra Gaia Romilly Wise na vyhlásení cien v Londýne. Autor: ,

Herečku Emmu Thompsonovú poznajú diváci z rozličných filmov a nestratila sa ani na divadelných doskách. Ako matku ju však vníma verejnosť už menej.

Určite mnohí čitatelia či diváci nedeľňajšieho vyhlásenia cien denníka Evening Standard zostali prekvapení, keď uvideli Thompsonovej garde na slávnostný večer – šestnásťročnú dcéru Gaiu. Pôvabná slečna sprevádzala slávnu matku nielen počas živého prenosu, ale tiež na červenom koberci, kde pózovali fotografom.

Obe dámy zvolili na veľkolepé gala nohavicovú alternatívu a zaradili sa medzi štýlové hviezdy večera. Kým 56-ročná Thompson sa obliekla do pudrového nohavicového kostýmu, jej pôvabná dcéra stavila na svetlosivý odtieň a odhalené ramená.

Herečka Emma Thompson (v nohavicovom kostýme...
Herečka Emma Thompson (v nohavicovom kostýme Stella McCartney) a jej dcéra Gaia Romilly Wise. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Večer sa najmä pre držiteľku Oscara vyvinul veľmi pozitívne, keď si Thompson domov odnášala cenu za najlepší komediálny výkon v snímke The Legend of Barney Thomson. Víťazstvo však poznamenal aj smútok – herečka si totiž zaspomínala na nedávno zosnulého kolegu Alana Rickmana, s ktorým účinkovala vo viacerých filmoch.

„Je to veľmi depresívne, ale je to už tak. Takéto veci sa skrátka dejú,“ konštatovala pred médiami herečka, ktorá následne trofej venovala práve zosnulému kolegovi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dcéra #cena #Emma Thompson #spomienka #Alan Rickman
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...