Krásna Blake Lively žiarila v Bielom dome. Zatienila aj prvú dámu

Aj známe tváre šoubiznisu sa objavili vo štvrtok večer na štátnej večeri Bieleho domu na počesť návštevy kanadského premiéra. Neprekvapí, že pozvanie dostal aj rodený Kanaďan Ryan Reynolds.

11.03.2016 13:39
Herec Ryan Reynolds a jeho manželka Blake... Foto: Reuters, MARY F. CALVERT
Ryan Reynolds a jeho manželka Blake Lively p Herec Ryan Reynolds a jeho manželka Blake Lively prišli na štátnu večeru na počesť kanadského premiéra. Lively bola v kreácii Ralph & Russo Couture.

Hviezda filmu Deadpool zavítala do Bieleho domu v spoločnosti manželky Blake Livelyovej, ktorá sa razom stala kráľovnou akcie. V ľadovobelasej kreácii z dielne Ralph & Russo Couture totiž vyzerala naozaj nesmierne elegantne a pôvabne.

Herec
		Ryan Reynolds a jeho manželka Blake...
Americký
		prezidentský pár Barack Obama (vpravo)...
+3Prezident USA Barack
		Obama a jeho manželka...

Tridsaťdeväťročný Kanaďan Reynolds však nebol jedinou známou osobnosťou, ktorá pochádza z krajiny javorového listu. Na podujatí sa objavila aj herečka Sandra Oh, známa zo seriálu Klinika Grace, či Michael J. Fox.

V centre pozornosti však, samozrejme boli aj predstavitelia oboch krajín. Americký prezident Barrack Obama si zavtipkoval na adresu svojho mladšieho a fešného kolegu Justina Trudeaua, ktorý je popri politike aj novým sex-idolom mnohých Kanaďaniek. Jeho manželka Sophie sa však spokojne usmievala po jeho boku.

Prezident USA Barack Obama a jeho manželka... Foto: SITA/AP, J. Scott Applewhite
Barack Obama a jeho manželka Michelle Obama Prezident USA Barack Obama a jeho manželka Michelle Obama, ktorá zažiarila v kreácii od dizajnéra Jasona Wu.

Prvá dáma USA Michelle Obama, ktorej módne voľby na podobných spoločenských akciách sú vždy ostrosledované, ani tentoraz nesklamala. Zažiarila v temnej modrej kreácii s kvetinovou potlačou od dizajnéra Jasona Wu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Blake Lively #Ryan Reynolds #Justin Trudeau #Michelle Obama

+ Nebojte sa zodpovednosti, máte na síce vek, ale samostatnosť postrádate.
Nezaháľajte, nový týždeň začnite...

+ Začnite sa stravovať zdravšie, okamžite uvidíte výsledky.
Nepresadzujte si za každých okolností svoju pravdu,...