Němcová odhalila športovcom bujný dekolt. A Beckerova žena? Wau!

19.04.2016 15:15

Hoci pondelňajší večer v Berlíne patril predovšetkým športovcom, na vyhlásení cien Laureus Sports Awards zaujali aj dámy, ktoré sa športu priamo nevenujú. Medzi nimi aj krásna Češka.

Česká modelka Petra Němcová pricestovala do...
Česká modelka Petra Němcová pricestovala do Berlína odovzdávať jednu z cien večera. Autor: Reuters, HANNIBAL HANSCHKE

Topmodelka Petra Němcová pricestovala do metropoly Nemecka z New Yorku, aby mohla na slávnostnom vyhlásení uviesť jedného z ocenených. Ako to už v jej prípade býva, nesklamala a vyzerala veľmi príťažlivo. Róba na jedno rameno odhaľovala tvarované paže, ale tiež zvýraznený a kyprý dekolt. Němcová rozdávala profesionálne úsmevy a záujem médií si vychutnávala plnými dúškami.

Česká
		modelka Petra Němcová pricestovala
		do...
Bývalý
		džudista Ole Bischof skáče vedľa
		svojej...
+9Tenista Novak Djokovic
		sa stal
		držiteľom...

Do centra pozornosti sa však dostala aj o pár rokov staršia Lilly Becker – manželka niekdajšieho tenisového šampióna Borisa Beckera. V zamatovej kreácii s dlhou vlečkou, výrazným rozparkom a tiež výstrihom sa niekdajšia moderátorka prezentovala ako zvodná diva. Mnohí prítomní si tiež všimli, že Lilly vyzerá akosi omladene. O tom, či je za tým nejaká skrášľujúca procedúra, alebo kvalitná kozmetika, sa však môžeme len dohadovať.

Medzi pozvanými hviezdami nechýbali ženské, ani mužské hviezdy športu. Či už súčasné, alebo v „dôchodku“. Zaujímavým momentom akcie bol fakt, že väčšina prítomných prišla na akciu v teniskách. Spravili tak dokonca niektoré dámy vo večerných šatách.

Zľava: Boris Becker, jeho manželka Lilly Becker...
Zľava: Boris Becker, jeho manželka Lilly Becker a tenistov syn z predchádzajúceho vzťahu Noah Becker. Autor: SITA/AP, Markus Schreiber

Dôvodom však nebol nejaký nový trend, ale najmä charitatívny rozmer kampane Sneakersforgood. Tá je súčasťou aktivity Laureus Sport for good, v rámci ktorej už bolo doposiaľ vyzbieraných vyše 100 miliónov eur po celom svete a z tohoto výťažku podporených vyše 150 projektov, ktoré využívajú šport na potlačenie násilia, diskriminácie či znevýhodňovania.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #Petra Němcová #tenisky #Lilly Becker #sexy #Laureus Sports Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...