Móda z cien Tony: Lupita, Claire či Lucy - toľko elegancie pokope oslní!

13.06.2016 12:00

Napriek smutným víkendovým udalostiam v americkom Orlande sa v nedeľu večer podľa plánov konalo vyhlásenie cien Tony. Divadelné Oscary boli zároveň aj sviatkom elegancie a štýlu.

Herečka Lupita Nyong'o v šatách z dielne...
Herečka Lupita Nyong'o v šatách z dielne Hugo Boss. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Nominované hviezdy, ale aj pozvané dámy či páni sa nahodili do gala a pred objektívmi z ceého sveta sa predviedli v skutočne príťažlivých kúskoch z aktuálnych kolekcií dizajnérskych salónov a značiek. Hviezdnych momentov zažil červený koberec hneď niekoľko.

Topmodelka Jourdan
		Dunn prišla v kreácii
		od...
Herečka Cate Blanchett
		v kreácii Louis
		Vuitton.
+39Herečka Sophie Okonedo
		v kreácii Zac Posen.

Hoci držiteľka Oscara Lupita Nyong'o tentoraz neodchádzala so soškou, jej vzhľad by si jednu zaslúžil. Nádherný model pestrých šiat z dielne Hugo Boss totiž predviedla táto čokoládová kráska s očarujúcim pôvabom a eleganciou.

Herečka Cynthia Erivo prišla v šatách Roberto...
Herečka Cynthia Erivo prišla v šatách Roberto Cavalli. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Afroamerické dámy vo všeobecnosti v tento večer bodovali. Aj Nyong'o-ovej kolegyňa Danai Gurira zaujala na prvý pohľad, keď si obliekla kanárikovo žltú kreáciu od Rosie Assoulin s architekturálnou sukňou a výraznou brošňou na ramienku.

Muzikálový zázrak menom Cynthia Erivo, hviezda muzikálu Purpurová farba, zase vyzerala patrične dramaticky v kreácii od Roberta Cavalliho a jej kolegyňa Danielle Brooks v saténových šatách od Dereka Lama predviedla, že aj kyprejšie a plnšie tvary sa dajú obliecť elegantným spôsobom.

Herečka Claire Danes a jej manžel Hugh Dancy.
Herečka Claire Danes a jej manžel Hugh Dancy. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Medzi hosťami slávnostného večera však nechýbali ani známe tváre Hollywoodu či televíznych obrazoviek. Medzi nimi určite nezostala prehliadaná Claire Danes. Temné modré odlesky jej šiat od Narcisa Rodrigueza pôsobili veľmi efektne, strih bol dokonalý a ukážkovo obkresľoval vysokú štíhlu postavu nositeľky.

Herečky Mary Elizabeth Winstead a Lucy Liu siahli po tvorbe libanonského tvorcu Zuhaira Murada. V oboch prípadoch bol výsledok lahodiaci oku – kým prvá menovaná vyzerala ako moderná princezná, Liu v pastelovej žltej s bohatou výšivkou a hlbokým výstrihom očarila ako zvodná dáma.

Herečka Mary Elizabeth Winstead prišla v...
Herečka Mary Elizabeth Winstead prišla v kreácii Zuhair Murad. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Zabudnúť nemožno ani na írsku herečku Saoirse Ronanovú, ktorá tiež prišla jednu z cien vyhlásiť. Jej šaty v pudrovej telovej farbe od Stelly McCartneyovej fungovali veľmi efektne a vyvolávali akoby nahý dojem. Hviezda, dvakrát nominovaná na Oscara, v nich predviedla svoju éterickú krásu.

Ďalšie dámy a pánov si pozrite v našej bohatej galérii, o ocenených čítajte viac tu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ceny #krása #móda #divadlo #červený koberec #Claire Danes #Lupita Nyong´o #Tony
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pokúste sa nejak posilniť vašu imunitu, prospeje vám to.
Peniaze požičajte aj rodine, avšak stanovte si...

+ Dávajte si pozor akú aviváž používate, mohla by škodiť vašej pokožke.
Nespoliehajte sa na svojich kolegov,...