Krotiteľky duchov zhodili kombinézy! Ako sa vám páčia?

11.07.2016 00:00
FILM-GHOSTBUSTERS/PREMIERE
Zľava: Melissa McCarthy, Leslie Jones, Kate McKinnon a Kristen Wiig na premiére Krotiteľov duchov v Hollywoode. Autor: ,

Leslie Jones, Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon si vychutnali premiéru komédie Krotitelia duchov v Hollywoode.

Hollywood sa dočkal! Počas víkendu sa tu konala premiéra filmovej novinky Krotitelia duchov. Ide o remake slávneho filmu z roku 1984, ktorý dobil svet. Ako to bude vyzerať s novinkou z roku 2016, ukáže čas. Hlavné predstaviteľky snímky si však svoj veľký deň v Hollywoode užili v gala.

Leslie Jones, Melissa McCarthy, Kristen Wiig,...
Leslie Jones, Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon v novinke Krotitelia duchov a v typických kombinézach. Autor: Columbia Puctures

Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon a Leslie Jones sa práve vydali na ťažkú misiu – musia presvedčiť divákov, aby zabudli na originál a dobre sa s nimi bavili.

Melissa McCarthy na premiére Krotiteľov duchov...
Melissa McCarthy na premiére Krotiteľov duchov v Hollywoode. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Najväčšou hviezdou snímky je Melissa McCarthy. A sympatická bacuľka bodovala aj na červenom koberci, keďže zvolila svieže a neprehliadnuteľné žlté šaty. Fanaúšikovia z nej boli nadšený, herečka je ich miláčikom.

Zľava:
		Melissa McCarthy, Leslie Jones,
		Kate...
 Melissa
		McCarthy na premiére Krotiteľov
		duchov...
+3Melissa McCarthy na
		premiére Krotiteľov
		duchov...

Na výraznú farbu vsadila aj ďalšia filmová predstaviteľka, Leslie Jones. Tá prišla v červenej róbe, ktorá jej odhaľovala dekolt aj ramená. Výrazná herečka zaujala okrem výšky aj efektným náhdelníkom. Pred fotografmi nechýbali ani risten Wiig či Kate McKinnon.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kristen Wiig #Krotitelia duchov #Melissa McCarthy #Leslie Jones #Kate McKinnon
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...