Toto nevyšlo! Elegantná hviezda Farmiga v Toronte pohorela

19.09.2016 00:00

Aj majster tesár sa občas utne. Hoci herečka Vera Farmiga zväčša očarí na červenom koberci eleganciou a vkusnou voľbou, na festivale v Toronte vyvolávala skôr otázky.

Herečka Vera Farmiga na filmovom festivale v...
Herečka Vera Farmiga na filmovom festivale v Toronte. Autor: Reuters, FRED THORNHILL

Štyridsaťtriročná hrdinka seriálu Bates Motel prišla do Kanady uviesť novinku Burn Your Maps a pri tej príležitosti sa rozhodla pre spoločenský model šiat z dielne dizajnéra Elieho Saaba. Rozhodnutie to však nebolo najlepšie.

Hoci pri čiernej sa zvykne hovoriť, že pomáha figúru zoštíhliť, strih modelu, kaskáda volánov a priehľadný oblúk pliec robili všetko „proti tomu“. Výsledok pri dáme s príťažlivou ženskou figúrou bol potom taký, že vyzerala o desať kíl ťažšia.

Farmiga však nestrácala úsmev z pier a pre médiá sa vyznala, že ju práca na novom projekte veľmi tešila. Partnerom na obrazovke je jej aj mladý talent Jacob Tremblay – chlapec, ktorého si možno aj slovenskí diváci pamätajú z drámy Izba. Jej hlavná predstaviteľka Brie Larson získala tento rok za výkon v nej Oscara. Ktohovie, či Tremblay „neprinesie šťastie“ aj ďalšej známej hollywoodskej dáme.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vera Farmiga #Toronto #šaty #faux pas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerozčuľujte sa nad krivdami z minulosti, už to aj tak nezmeníte.
Ak vám finančný rozpočet nevychádza...

+ Dezinfikujte si často ruky, nechcete predsa niečo chytiť.
Máte obmedzené finančné možnosti, tak čakajte na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk