Kostková ako dokonalá diva Stardance! Pozrite sa, ako jej to pristane

17.10.2016 00:00

Česká herečka a moderátorka Tereza Kostková oslávila tento rok síce už štyridsiatku, ale jej pôvaby by jej mohli závidieť aj výrazne mladšie dámy.

Herečka a moderátorka Tereza Kostková počas...
Herečka a moderátorka Tereza Kostková počas druhého finálového večera Stardance. Autor: Profimedia

Očarujúca tmavovláska o tom presvedčila aj v sobotu večer, keď sa na obrazovkách Českej televízie vysielal ďalší diel tanečnej súťaže Stardance – tá sa na obrazovky vrátila už ôsmou sériou.

Kostková, ktorá šou sprevádza s kolegom Marekom Ebenom, sa objavila pred kamerami v červenej večernej toalete s rozparkom. Horný diel s dlhými rukávmi zdobil reliéf trblietavého kvetinového vzoru, model doplnili štylisti výraznými náušnicami a decentným účesom z upravených a uhladených vlasov.

Kostková, ktorá dokáže pred kamerou skutočne meniť svoju podobu a raz vyzerá ako rozmarná študentka a potom ako hollywoodska diva, tentoraz skutočne trafila do čierneho.

Kostková môžu čoskoro vidieť aj slovenskí diváci a to nielen na ČT1, ale aj v kine. Zahrala si totiž jednu z úloh v českej komédii Bezva ženská na krku, ktorú režíroval Tomáš Hoffman. Hlavnú ženskú rolu v nej stvárnila Petra Hřebíčková a hrdinu si vzal pod palec Ondřej Vetchý.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tereza Kostková #StarDance #pôvab #krása #elegancia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete sa rozhýbať, inak budete mať ťažké nohy celý deň.
Doprajte si niečo po čom dlho túžite,...

+ Zachovajte pokoj, všetko je v maximálnom poriadku.
Dotiahnite svoju prácu do dokonalosti, máte ešte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk