Hviezdy Anglického pacienta po 20 rokoch! Pozrite sa, ako žiarili v Ríme

24.10.2016 11:23

Je to presne dvadsať rokov, čo sa v kinách objavila oscarová romantická dráma Anglický pacient. Nanovo ju premietli na filmovom festivale v Ríme. Aj s hlavnými predstaviteľmi.

Herečka Juliette Binoche (vľavo) a jej kolegyňa...
Herečka Juliette Binoche (vľavo) a jej kolegyňa Kristin Scott Thomas prišli na červený koberec s hercom Ralphom Fiennesom. Spoločne uviedli film Anglický pacient.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Andrew Medichini

Herec Ralph Fiennes v spoločnosti svojich kolegýň Juliette Binocheovej a Kristin Scott Thomasovej vkráčal na červený koberec a s úsmevom zapózoval fotografom. Najmä prítomnosť oboch dám však pútala pozornosť. Hoci obe už prekročili päťdesiatku, pohľad na ne hovorí skôr akoby s pribúdajúcim vekom krásneli a zreli.

Binoche, ktorá sa na festivale objavila v belasom nohavicovom kostýme, oslávila tento rok už 52. narodeniny. Jej pôvab je však neuveriteľne mladistvý a šarmom pokorí aj omnoho mladšie kolegyne. Britská rodáčka Kristin Scott Thomas má ešte o štyri roky viac, ale aj v jej prípade sa dá hovoriť o tom, že s vekom uzavrela výhodnú zmluvu. Hoci nikdy vraj nepodstúpila žiaden zákrok či zmenu výzoru, stále vyzerá veľmi pôvabne a žensky. Veď posúďte sami.

Herečka Kristin Scott Thomas na premietaní...
Herečka Kristin Scott Thomas na premietaní filmu Anglický pacient v Ríme. Autor: SITA/AP, Andrew Medichini

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#festival #Rím #Juliette Binoche #Ralph Fiennes #Kristin Scott Thomas #Anglický pacient
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku