Kedy si už oddýchne? Tehotná Cotillard je v jednom (premiérovom) kole

14.12.2016 18:05

Hoci by sa mala pripravovať na príchod druhého dieťaťa, behá po premiérach. Nové projekty Marion Cotillardovej nedovoľujú inak.

Francúzska herečka Marion Cotillard na...
Francúzska herečka Marion Cotillard na špeciálnom premietaní filmu Assassin's Creed v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Francúzska herečka a držiteľka Oscara sa po promo akciách k filmu Alied plynulo presunula do podpory novinky Assassin's Creed – filmu, ktorý vznikol na základe známej počítačovej hry. Hlavnú mužskú rolu v ňom stvárnil herec Michael Fassbender, ktorý už s francúzskou kráskou spolupracoval na filme Macbeth.

Dvojica sa spoločne objavila na špeciálnom newoyrskom premietaní filmu, pričom práve niekdajšia predstaviteľka Edith Piaf bola neprehliadnuteľná. Čierna róba obkresľovala krivky budúcej mamičky a pozornosť pútal najmä vyšívaný kabátik lemovaný strapcami – oboje mal na svedomí dizajnér Andrew GN.

Herec Michael Fassbender stvárnil vo filme...
Herec Michael Fassbender stvárnil vo filme Assassin's Creed hlavnú mužskú úlohu. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Cotillard patrí medzi hlavné hviezdy značky Dior a už niekoľko rokov účinkuje aj v reklamách na kabelky tohto parížskeho ateliéru. Hoci zmluva ju zaväzuje k tomu, aby sa čo najčastejšie prezentovala v kreáciách Dior, občas si odskočí aj ku konkurencii – ako napríklad tentoraz. A zmena je to vítaná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #tehotenstvo #povinnosti #Marion Cotillard
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, vaše telo ich momentálne potrebuje.
Nerobte zo seba niekoho kým nie ste,...

+ Dávajte si pozor akú aviváž používate, mohla by škodiť vašej pokožke.
Nespoliehajte sa na svojich kolegov,...