Obrazom: Móda žien zo 17. Plesu v opere, žiarila Mauréry aj Kanisová

08.01.2017 09:20

Azda jedna z najsledovanejších súčastí plesového podujatia, ktoré tradične štartuje sezónu na Slovensku, sú róby známych žien.

Moderátorka 17. Plesu v opere - herečka Zuzana...
Moderátorka 17. Plesu v opere - herečka Zuzana Mauréry v šatách od Jany Kuzmovej. Autor: Monarch

Červený koberec pred vymrznutým Hviezdoslavovým námestím sa aj v sobotu večer zaplnil nadýchanými sukňami či modelmi, ktoré hrali farbami, vzormi, potlačami, alebo opulentnými výšivkami. Medzi dámami však často žiarili viac tie, ktoré stavili na jednoduchosť.

Do budovy Opery SND zamierila tento rok napríklad herečka a speváčka Katarína Hasprová či herečka Oľga Belešová. Podujatie si opäť vychutnávala modelka Alexandra Gachulincová či štylistka Zuzana Kanisová, ale aj finančníčka Elena Kohútiková, operná diva Ľubica Vargicová, ale trblietajúca sa Emília Vášáryová. A zahanbiť sa nedali ani manželky známych hercov či športovcov. Viac si pozrite v galérii. Detailnejší text o móde známych dám pribudne na stránke Koktail.pravda.sk už o pár hodín.

Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová
		v...
Tehotná
		moderátorka Zlatica Puškárová v
		šatách...
+51Fotografka Jana Keketi s
		manželom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #móda #dizajn #Ples v opere #pôvab #ples #celebrity #Emília Vášáryová #Katarína Hasprová #Oľga Belešová #Zuzana Kanisová #Elena Kohútiková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...