Obrazom: Móda žien zo 17. Plesu v opere, žiarila Mauréry aj Kanisová

08.01.2017 09:20

Azda jedna z najsledovanejších súčastí plesového podujatia, ktoré tradične štartuje sezónu na Slovensku, sú róby známych žien.

Moderátorka 17. Plesu v opere - herečka Zuzana...
Moderátorka 17. Plesu v opere - herečka Zuzana Mauréry v šatách od Jany Kuzmovej. Autor: Monarch

Červený koberec pred vymrznutým Hviezdoslavovým námestím sa aj v sobotu večer zaplnil nadýchanými sukňami či modelmi, ktoré hrali farbami, vzormi, potlačami, alebo opulentnými výšivkami. Medzi dámami však často žiarili viac tie, ktoré stavili na jednoduchosť.

Do budovy Opery SND zamierila tento rok napríklad herečka a speváčka Katarína Hasprová či herečka Oľga Belešová. Podujatie si opäť vychutnávala modelka Alexandra Gachulincová či štylistka Zuzana Kanisová, ale aj finančníčka Elena Kohútiková, operná diva Ľubica Vargicová, ale trblietajúca sa Emília Vášáryová. A zahanbiť sa nedali ani manželky známych hercov či športovcov. Viac si pozrite v galérii. Detailnejší text o móde známych dám pribudne na stránke Koktail.pravda.sk už o pár hodín.

Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová
		v...
Tehotná
		moderátorka Zlatica Puškárová v
		šatách...
+51Fotografka Jana Keketi s
		manželom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#krása #móda #dizajn #Ples v opere #pôvab #ples #celebrity #Emília Vášáryová #Katarína Hasprová #Oľga Belešová #Zuzana Kanisová #Elena Kohútiková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Citrusové plody vám nie len zachutia, ale dodajú potrebné vitamíny.
Neustále počítate...

+ Nie ste lekár, aby ste si určovali diagnózu, zdravie nie je hazard.
Necháte sa zlákať výhodným nakupovaním...