Zvodná Mauréry, šmrncovná Kanócz - Zuzany krstili Tajné životy. A žiarili!

25.01.2017 16:00

Vracajú sa znovu. Hrdinky obľúbeného projektu RTVS, seriálu Tajné životy, pokrstili novú sériu. A mnohé z nich sa predviedli v ukážkovej forme. Najmä Zuzany.

Herečka Zuzana Mauréry na párty pri...
Herečka Zuzana Mauréry na párty pri príležitosti premiéry druhej série seriálu Tajné životy. Autor: Profimedia

Jedna z hlavných postáv úspešného televízneho projektu, herečka Zuzana Mauréry, sa na pondelňajšej akcii spojenej s krstom a krájaním torty objavila ako zvodná dáma. Kombinácia úzkej tubovej sukne s kvetinovým vzorom a čierneho topu s koženkovou bundičkou skrátka trafila do čierneho. A je vidieť, že Mauréry, ktorá nedávno žiarila pri moderovaní Plesu v opere, sa s vynoveným a módnejším imidžom ľahko zžíva.

Herečka
		Zuzana Kanócz so šmrncovným
		krátkym...
Herečka
		Judita Hansmann.
+9Herec Vlado Kobielsky.

Chválu si však zaslúži aj ďalšia Zuzana, ktorú diváci uvidia ako novú seriálovú posilu pod režijným vedením Jána Sebechlebského už o pár dní na obrazovke verejnoprávnej televízie. Je to, samozrejme, Zuzana Kanócz. Partnerka Juraja Loja a niekdajšia hviezda Ordinácie v ružovej záhrade, už nejaký ten čas nosí krátky účes. A práve vďaka nemu vyzerá veľmi mladistvo a originálne. V seriáli ho zužitkuje aj ako hrdinka Karin, ktorá uteká pred manželom Milošom.

Herečka Zuzana Kanócz so šmrncovným krátkym...
Herečka Zuzana Kanócz so šmrncovným krátkym účesom. Autor: Patrik Ratajský pre RTVS

Kým iné ženy zbierajú odvahu na ostrihanie vlasov, kedysi dlhovláska Kanócz to zvládla ľavou zadnou. A výsledok je skutočne šmrncovný a sexi. Na pondelňajšom krste však nechýbali ani ďalšie tváre seriálu z prostredia ústavu, kam sa utiekajú týrané ženy. Herečky Juditu Hansmann či Szidi Tobias doplnili aj mužskí kolegovia ako Vlado Kobielsky alebo Peter Kočiš. A nováčikmi bola napríklad Daniela Pribullová či Judit Bárdos.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Mauréry #Zuzana Kanócz #Tajné životy #seriál #RTVS #pôvab #krst
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezvykajte si konzumovať jedlo pri čítaní, nebudete ho mať pod kontrolou.
Vaše rozhodovanie a konanie...

+ Pozor na prepínanie svojich síl. Nie je hanba priznať vyčerpanie.
Nenechajte sa úmyselne vtiahnuť do...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk