Fíha, tie sa blysli! Müllerová ako bohyňa, Cibulková vamp a Mauréry sexi

, 30.01.2017 13:14

Galavečer Krištáľové krídlo bol príjemným prekvapením v prípade módy prítomných dám. Väčšina z nich žiarila, niektoré priam uchvátili.

Moderátorka Soňa Müllerová žiarila v antickej...
Moderátorka Soňa Müllerová žiarila v antickej kreácii s jedným výrazným rukávom. Autor: Profimedia

To druhé určite platilo pre moderátorku Soňu Müllerovú, ktorej vycibrený vkus a zmysel pre to, čo jej pristane, opäť zúročila do ukážkového večerného looku. Stačilo pri tom málo – jednoduchá hladká smotanová látka, efektný strih na jedno rameno a výraznejší rukáv. Antická inšpirácia sa nedala zaprieť a pri pohľade na 55-ročnú moderátorku sa zase nedal u mnohých prítomných prehliadnuť obdiv.

Tenistka
		Dominika Cibulková vyzerala
		dramaticky...
Moderátorka Soňa Müllerová žiarila v
		antickej...
+3Herečka Mirka Partlová
		vyzerala veľmi pôvabne
		v...

Zásah do čierneho, a to doslova, spravila aj Dominika Cibulková. Tenistka si obliekla čiernu zamatovú róbu s čipkovaným živôtikom a rukávikmi od Borisa Hanečku a doplnila ju luxusnými šperkmi od známeho klenotníctva, s ktorým spolupracuje. Celkový vzhľad však ešte povýšila úprava. Účes hladkých vlasov s mokrým efektom a k nim výrazný temnejší rúž jej dodával na dramatickosti, ale aj netradičnej starohollywoodskej elegancii.

Tenistka Dominika Cibulková vyzerala dramaticky...
Tenistka Dominika Cibulková vyzerala dramaticky a pritom úchvatne v šatách od Borisa Hanečku. Autor: Profimedia

Veľmi príjemným prekvapením bola v tento večer aj speváčka Sisa Sklovska. Volila len krátke koktejlové šaty, čo mohlo v záplave toľkých večerných modelov pôsobiť nepatrične. Odhliadnuc od predpísaného dress-code však vyzerala naozaj výborne. Ružový model šiat s aplikáciami z čiernej čipky jej ubral z veku a striedmejšia úprava líčenia či vlasov pomohla tiež. Sklovska dlho nevyzerala pôvabnejšie.

Ocenená herečka Zuzana Mauréry ukázala už na nedávnom Plese v opere, že má v sebe veľký módny potenciál. Tentoraz síce vyberala uvoľnenejší model, žiadna plesová róba sa nekonala. Ale kombinácia čierneho topu s lodičkovým výraznejším V výstrihom a nadýchanej sivej sukne s lemom čiernej čipky bola veľmi pôvabná. Spolupráca so štylistkou zjavne herečke pomáha, efektívne dokáže vyzdvihnúť svoje prednosti a pôsobí pri tom veľmi žensky a príťažlivo.

Speváčka Sisa Sklovska pôsobila prekvapivo...
Speváčka Sisa Sklovska pôsobila prekvapivo striedmo a nežne, šaty a jemnosť jej pridali mladistvý dojem a boli dobrou voľbou. Autor: Profimedia

Ďalšie pôvabné dámy, medzi nimi aj herečku Mirku Partlovú či moderátorku Eriku Judínyovú, si pozrite v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Soňa Müllerová #pôvab #móda #Krištáľové krídlo #Dominika Cibulková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Ak ste požili alkohol najlepšie rozhodnutie bude zavolať si taxi, nešoférujte.
Finančné možnosti sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk