Cooperova ex s výstrihom po pupok... ale všetci sa dívali ešte nižšie!

14.02.2017 15:40

Hneď tri krásne dámy, modelky a vyhľadávané tváre pre reklamu sa stretli počas víkendu na akcii v Berlíne. Večer, ktorý sa konal v rámci sprievodných akcií filmového festivalu, hostila značka Bvlgari.

Zľava: Modelky Suki Waterhouse, Lottie Moss a...
Zľava: Modelky Suki Waterhouse, Lottie Moss a Toni Garn spoločne pózovali na akcii Bulgari. Autor: Franziska Krug/Getty Images for Bulgari via Image.net

Známy výrobca klenotov a hodiniek pozval na podujatie s názvom Night of the legend domácu krásku Toni Garrnovú, ale aj dve britské hviezdičky – modelky Lottie Mossovú a Suki Waterhouseovú.

Kým prvá menovaná je nevlastnou sestrou slávnej topmodelky Kate Mossovej, druhú zase preslávila spolupráca so značkou Burberry aj románik s hercom Bradleym Cooperom. A počas víkendovej noci v Berlíne ju do pozornosti dostala aj garderóba.

Bývalá
		priateľka herca Leonarda DiCapria
		Toni...
Zľava:
		Modelky Suki Waterhouse, Lottie Moss
		a...
+3Nemecká topmodelka Toni
		Garn je jednou z
		tvárí...

Krásna Suki si totiž obliekla odvážny model nohavicového overalu – elastického modelus hlbokým výstrihom, ktorý neskryl žiaden detail. Dokonca ani oblasť rozkroku. Príliš tesný materiál však spôsobil, že pohľady mnohých smerovali práve od pása nadol. A to aj napriek tomu, že Waterhouse predvádzala odhalenú hruď v hlbokom výstrihu.

Modelka a herečka Suki Waterhouse sa predviedla...
Modelka a herečka Suki Waterhouse sa predviedla v odvážnom elastickom nohavicovom overale. Autor: Franziska Krug/Getty Images for Bulgari via Image.net

Módna voľba sa omnoho viac vydarila práve Nemke Garrnovej, ktorá bola v minulosti partnerkou herca Leonarda DiCapria. Dlhonohá plavovláska v splývavých čiernych šatách síce nepredviedla krivky, ale ani nemusela – všetci predsa vedia, že ich má takmer dokonalé.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Toni Garrn #Suki Waterhouse #Lottie Moss #Bvlgari #Berlín
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Ak ste požili alkohol najlepšie rozhodnutie bude zavolať si taxi, nešoférujte.
Finančné možnosti sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk