Na staré kolená dámou! Pamela Anderson v Miláne vyzerala rozkošne

28.02.2017 08:20

Má povesť poriadnej provokatérky. Konieckoncov, drží rekord v počte vyzlečení sa na stránkach magazínu Playboy. Ale s blížiacou sa päťdesiatkou sa z Pamely Andersonovej stáva elegantná dáma.

Americká herečka Pamela Anderson odchádza zo...
Americká herečka Pamela Anderson odchádza zo svojho hotela v Miláne. Autor: Profimedia

Presvedčila o tom aj cez víkend v Miláne, kde sa koná týždeň módy s kolekciami na jeseň a zimu 2017. Práve tu sa svetoznáma blondínka vybrala z hotela za účasti pozornosti paparazzov. A prekvapila svojou podobou. Bývalá hviezda Pobrežnej hliadky si obliekla šaty s kvetinovým motívom a doplnila ich slnečnými okuliarmi s kovovým lemom v podobe kvetín. Keď zbadala objektívy, vystrúhala príjemný úsmev a nasadla do limuzíny, ktorá ju odviezla na jednu z prehliadok.

V súvislosti s Andersonovou sa posledné týždne špekuluje o jej novom priateľovi – má ním byť Julian Assange, ktorý pred pár rokmi odtajnil tajné operácie a plány americkej vlády a vyslúžil si tak ortieľ vlastizradcu. Assange sa momentálne nachádza v Londýne a práve tam ho slávna plavovláska viackrát navštívila.

Dvojicu údajne spojila dizajnérka Vivienne Westwood, ktorá je známou aktivistkou a ochrankyňou ľudských práv. Pamela Anderson viackrát pózovala v jej reklamnej kampani na odevnú kolekciu. Assangeovi zase dizajnérka vzdala hold tričkami či doplnkami s jeho menom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pôvab #Pamela Anderson #Miláno #Julian Assange #dáma
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete čas pre seba, aby ste vedeli vyriešiť osobné problémy.
Pri varení používajte kvalitné...

+ Pracujte na pravidelnom pohybe a budete na tom fyzicky lepšie.
Naučíte deti odkladať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk