Za láskou cez pol zemegule! Ruby Rose prekvapila svoju milovanú

08.03.2017 08:30

Modelku a herečku Ruby Rose môžu stále diváci vidieť v dvojici očakávaných akčných snímok na plátnach slovenských kín.

Shout out to my legs eleven super model, super mind, and wicked sense of humour, baby @rubyrose

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica • Reishi • Veronica (@jessicaveronica), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–03–06T22:01:56+0­0:00“>Mar 6, 2017 o 2:01 PST</time>

Hrdinka z príbehov xXx: Návrat Xandera Cagea a tiež z druhého filmu John Wick sa však už momentálne venuje viac súkromným než pracovným záležitostiam. Tridsaťročnú dlhonohú brunetku zachytili objektívy v Sydney, kam priletela, aby mohla byť so svojou láskou. Reč je o speváčke a členke formácie The Veronicas Jess Origliassovej.

Dvojica tvorí pár už niekoľko mesiacov a ako sa zdá, ich vzťah je čoraz intenzívnejší. Napriek pracovným povinnostiam, ktoré spôsobujú, že sa často každá z nich nachádza na opačnej strane planéty, si vraj pravidelne hľadajú čas, aby mohli byť spolu.

Rose dokonca v Sydney naposledy urobila pre svoju milovanú veľké prekvapenie. Neoznámila jej totiž, že priletí a prekvapila ju priamo na pódiu počas koncertu v rámci výročného Mardi Gras Concert. Origliasso zverejnila na svojom Instagrame momentky z vystúpenia a pridala aj poznámky o tom, ako ju dojalo, čo pre ňu Ruby Rose spravila.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ruby Rose #priateľka #let #láska #Austrália
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk