Hilmerová či Čírová so šperkmi za tisíce eur! Móda z OTA bola aj domáca

12.03.2017 15:14

Je už zvykom, že vyhlásenie cien OTO je pre domáce ženské celebrity príležitosťou zažiariť čo najviac. Súčasťou toho je nielen noblesná spoločenská móda, ale aj luxusné šperky.

Speváčka Mária Čírová v kreácii od Fera...
Speváčka Mária Čírová v kreácii od Fera Mikloška. So šperkmi v žltom zlate s diamantmi. Autor: ALO Diamonds

Aj na Slovensku sa už udomácnil systém zapožičiavania drahých kúskov zdobených briliantmi či smaragdami. Známe herečky či speváčky ich musia po pár hodinách vrátiť späť do klenotníctva, ale pred objektívmi im umožnia doladiť večerný look na jednotku.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko
		Karolína...
Scenárista
		a humorista Dano Dangl a
		jeho...
+10Riaditeľka súťaže
		Miss Slovensko
		Karolína...

V sobotu večer v priestoroch budovy SND sa medzi hviezdami odzobenými šperkmi za tisíce objavila napríklad fitneska Zora Czoborová či herečka Monika Hilmerová. Zvodný dekolt riaditeľky Miss Slovensko Karolíny Chomistekovej zase ozdobil náhrdelník s viac ako 600 diamantmi.

Aj speváčka Mária Čírová vyzerala očarujúco a zdobili ju kúsky zo žltého zlata a s čírymi diamantmi. „S Máriou spolupracujem ako jej dvorná stylistka už bezmála druhý rok a tentokrát sme sa spoločne zhodli na štýle šiat. Voľba padla na návrhára Fera Mikloška, ktorý pre Máriu vytvoril šaty na mieru. Transparentný materiál, z ktorého sú šaty vytvorené ukazuje Máriinu ženskosť a jemnosť. V tomto duchu sme preto vyberali aj krásne šperky, ktoré podporili celkový dojem,“ uviedla štylistka Barbora Yurkovič.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína...
Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková v róbe od Fera Mikloška. V dekolte má náhrdelník s takmer 600 diamantmi. Autor: ALO Diamonds

Popri Čírovej si kreáciu od Fera Mikloška obliekla aj spomenutá Chomisteková. Slávnostný galavečer je miestom, kde môžu domáce celebrity podporiť aj domácu módu a mnohé to aj spravili. Napríklad herečku Gabrielu Marcinkovú obliekla košická dizajnérka Ida Sandor. Dvojnásobnú víťazku večera Adelu Banášovú opäť zaodela návrhárka Michaela Ľuptáková, ktorej čierny zamatový model s vysokým rozparkom si na seba vzala napríklad aj Kristína Farkašová.

K renomovaným svetovým menám uprela svoj zrak speváčka Emma Drobná. Jej styling, podobne ako ten u Adely Banášovej, mala na starosti Zuzana Kanisová a pre víťazku súťaže Superstar vybrala model z dielne značky Valentino.

#nicniejeciernobiele #ibamy @miriam.kalisova

Príspevok, ktorý zdieľa @kristina.farkasova,

Doll @emmadrobna wearing @maisonvalentino and looking stunning #thanks @alizefashionhouse @2mediacz #oto2017 #styledbyme

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),

Super glamourous backstage w/ #adelabanasova and @sajfa #oto2017 Adela is wearing @michaelaluptakovadesign #styledbyme

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zora Czoborová #OTO #Monika Hilmerová #Mária Čírová #Karolína Chomisteková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na raňajky, sú veľmi dôležité pre váš deň.
Urobte si radosť máte nato, nezabúdajte však aj na...

+ Netrápte sa chudnutím, netrápte svoje telo ani seba.
Vyjadrujte sa presnejšie, všetko sa vám tak bude...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk