Prvá superhrdinka ako lesbička? Čo je na tom, pýta sa zvodná Becky G

23.03.2017 14:59

Príbeh Power Rangers sa dočkal filmového spracovania. Pätica mladých superhrdinov však prekvapila premiérové publikum scénou, ktorú málokto čakal.

Herečka Becky G. predviedla nohy v poriadnom...
Herečka Becky G. predviedla nohy v poriadnom rozparku. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Ako píšu americké médiá, do filmu o pätici tínedžerov, ktorí sa stanú novými ochrancami galaxie, sa dostala prvá superhrdinka s homosexuálnou orientáciou. Ide o žltú „power-rangerku“ Trini, ktorú stvárnila herečka a speváčka Becky G. V jednej zo scén sa postavy medzi sebou zhovárajú o partnerských problémoch. Hoci kolega Trini si myslí, že má problémy s frajerom, neskôr zistí, že vec sa má trošku inak – trápia ju problémy s frajerkou.

Herečka Becky G.
		predviedla nohy v
		poriadnom...
Herec Ludi Lin
		predviedol fotografom aj
		takýto...
+6Herečka Elizabeth Banks
		v kreácii Zuhair
		Murad.

„Pre Trini ide o moment, keď sa stále ešte hľadá. Čo však považujem za skvelé na tejto scéne, je moment odkazu pre všetkých divákov. Je to v poriadku, to hovoríme v našom filme. Všetky decká by mali vedieť, že je v poriadku, keď sa budú takými, aké sú,“ uviedol pre magazín The Hollywood Reporter režisér Dean Israelite.

Herečka Becky G neskôr uviedla, že nerozumie, prečo sa vlastne okolo jej postavy robí toľko vedy. „Je to skrátka normálna vec,“ uviedla.

Na stredajšej premiére sa hlavní predstavitelia filmu zišli v Los Angeles a práve Becky G patrila medzi najzvodnejšie hviezdy akcie. V žltých šatách od Marie Lucie Hohanovej predviedla ukážkové nohy v poriadne vysokom rozparku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#superhrdina #prvenstvo #Power Rangers #lesbička #Becky G
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zakúrite konečne vo svojom byte a prestane vám byť zima.
Zbytočne neriskujte. Inak doplatíte...

+ Pozor na to, lieky ani vitamíny nie sú náhradou plnohodnotného jedla.
Dlhodobé pracovné vyťaženie...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk