Najsexi ryšavka Jakubiskovho hitu po rokoch: Pozrite, aká je stále zvodná!

Herečku Markétu Hrubešovú azda najviac preslávilo účinkovanie vo filme Juraja Jakubiska Sedím na konári a je mi dobre. Od nakrúcania snímky už uplynulo takmer 28 rokov, ale ryšavý sexidol stále dokáže zaujať.

Herečka, knižná autorka a kuchárka Markéta Hrubešová
prišla na Febiofest so svojím priateľom Petrom Syslom.
Herečka, knižná autorka a kuchárka Markéta Hrubešová prišla na Febiofest so svojím priateľom Petrom Syslom.
Autor: Profimedia

Rodáčka z Prahy to potvrdila aj vo štvrtok večer na slávnostnom otvorení festivalu Febiofest, kam prišla v spoločnosti partnera Petra Sysla. Dnes 45-ročná Hrubešová zvolila jednoduché čierne puzdrové šaty s hranatým výstrihom.

Hoci mnohí páni by ocenili aj výraznejší dekolt, Hrubešovej voľba bola správna a patričná. Sympatická kráska sa pritom takmer celý čas usmievala od ucha k uchu a pôsobila nadmieru spokojne.

Dôvodom má byť údajne práve spokojnosť v súkromnom živote. Hoci Hrubešovej stroskotalo manželstvo s fotografom Davidom Krausom, práve pivovarník Petr Sysel ho vraj dokonale zastúpil. Dvojica sa stretávala ešte počas herečkinho manželstva a takmer pred rokom aj zasnúbila.

V tom čase údajne Hrubešová ešte stále čakala na finálny verdikt rozvodového konania. Teraz však už nič nestojí v ceste svadbe. Ktohovie, možno si snúbenci vyberú na túto príležitosť napríklad krásny a zamilovaný máj.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.