Najsexi ryšavka Jakubiskovho hitu po rokoch: Pozrite, aká je stále zvodná!

25.03.2017 00:00

Herečku Markétu Hrubešovú azda najviac preslávilo účinkovanie vo filme Juraja Jakubiska Sedím na konári a je mi dobre. Od nakrúcania snímky už uplynulo takmer 28 rokov, ale ryšavý sexidol stále dokáže zaujať.

Herečka, knižná autorka a kuchárka Markéta...
Herečka, knižná autorka a kuchárka Markéta Hrubešová prišla na Febiofest so svojím priateľom Petrom Syslom. Autor: Profimedia

Rodáčka z Prahy to potvrdila aj vo štvrtok večer na slávnostnom otvorení festivalu Febiofest, kam prišla v spoločnosti partnera Petra Sysla. Dnes 45-ročná Hrubešová zvolila jednoduché čierne puzdrové šaty s hranatým výstrihom.

Hoci mnohí páni by ocenili aj výraznejší dekolt, Hrubešovej voľba bola správna a patričná. Sympatická kráska sa pritom takmer celý čas usmievala od ucha k uchu a pôsobila nadmieru spokojne.

Dôvodom má byť údajne práve spokojnosť v súkromnom živote. Hoci Hrubešovej stroskotalo manželstvo s fotografom Davidom Krausom, práve pivovarník Petr Sysel ho vraj dokonale zastúpil. Dvojica sa stretávala ešte počas herečkinho manželstva a takmer pred rokom aj zasnúbila.

V tom čase údajne Hrubešová ešte stále čakala na finálny verdikt rozvodového konania. Teraz však už nič nestojí v ceste svadbe. Ktohovie, možno si snúbenci vyberú na túto príležitosť napríklad krásny a zamilovaný máj.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#roky #premiéra #pôvab #Markéta Hrubešová #Febiofest
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ráno začnite studenou sprchou, veľmi vám prospeje osvieženie.
Nakúpte vlašské orechy, môžete ich jesť aj...

+ Neriešte zdravotné ťažkosti za druhých, prenechajte ich lekárom.
Najvyšší čas, aby ste sa rozhodli pre...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk