Dakota Johnson rozkvitla v záhrade Gucci, ďalšie hviezdy nechýbali

05.05.2017 15:50

Talianska značka Gucci žne od príchodu dizajnéra Alessandra Micheleho na post kreatívneho riaditeľa úspech za úspechom. Ruka v ruke s tým kráča aj pozornosť celebrít a médií.

Zľava: Petra Collins, Dakota Johnson, dizajnér...
Zľava: Petra Collins, Dakota Johnson, dizajnér Alessandro Michele a modelka Hari Nef na uvedení novej vône Gucci Bloom. Autor: Jamie McCarthy/Getty Images for Gucci

Na nedávnej párty v New Yorku sa zišlo požehnané množstvo zástupcov z oboch skupín. Dôvodom bolo uvedenie novej vône Gucci Bloom, ktorá má byť ďalším horúcim hitom pod hlavičkou značky, ktorá za posledné roky celkom zmenila svoje estetické poňatie.

Herečka
		Dakota Johnson je reklamnou
		tvárou...
Speváčka
		Alison Goldfrapp z britskej
		formácie...
+9Set na uvedení novej
		vône Gucci Bloom v New
		Yorku.

Cítiť to bolo aj na prezentácií pozvaných hostí, ktorí dorazila na podujatie od hlavy po päty vyzbrojení v kúskoch známej značky.

Pozornosť azda najviac pútala herečka Dakota Johnson. Tvár filmovej série Päťdesiat odtieňov si Michele vybral za hviezdu reklamnej kampane na nový parfum. Johnson, ktorá sa objavila v šatách s pestrou florálnou potlačou, však nie je jedinou hrdinkou reklamy. Pridáva sa k nej aj modelka Hari Nef a umelecká kurátorka Petra Collins. Samozrejme, na podujatí nechýbala ani jedna z dám.

Speváčka Lana Del Rey a raper A$AP Rocky...
Speváčka Lana Del Rey a raper A$AP Rocky spoločne na evente značky Gucci. Autor: Jamie McCarthy/Getty Images for Gucci

Medzi pozvanými hosťami prekvapila napríklad speváčka Lana Del Rey či raper ASAP Rocky. Ten sa len deň pred eventom Gucci v Inštitúte moderného umenia na Long Islande predvádzal na červenom koberci akcie MET Gala v Metropolitnom múzeu. O hudobný program sa starala Alison Goldfrapp z formácie Goldfrapp či dídžejka Julianna Huxtable.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#akcia #New York #vôňa #Gucci #Lana del Rey #Dakota Johnson #uvedenie #event
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...