Čože je to 44-ka?! Gwyneth Paltrow vystavuje brucho študentky

10.05.2017 00:00

Po dvoch deťoch a štyri roky po dovŕšení štyridsiatky je americká herečka Gwyneth Paltrow v lepšej forme než mnoho o polovicu mladších žien.

Herečka Gwyneth Paltrow na dobročinnej akcii...
Herečka Gwyneth Paltrow na dobročinnej akcii UCLA v kreácii z dielne značky Prada. Autor: PRADA

Americká kráska, ktorú diváci poznajú napríklad z filmu Zamilovaný Shakespeare, sa cez víkend objavila na charitatívnej akcii UCLA, kde spoločne so značkou Mattel podporila detskú nemocnicu. Blondínka si na seba obliekla kreáciu talianskej značky Prada – zaujala najmä tým, že biely flitrami pošívaný set odhaľoval jej bruško, ale aj nohy pod rozparkom.

Mnoho žien v jej veku už rieši tuk na brušku a neodvážili by sa obliecť si niečo podobné. Zdravým životným štýlom posadnutá Paltrow si však líniu dôkladne stráži a roky sa venuje pravidelnému cvičeniu. Jeho výsledky sú neprehliadnuteľné.

Iba nedávno sa herečka objavila na titulnej strane magazínu Women's Health, kde pózovala len v červených bikinách a s pevnými svalmi na bruchu. „Mám skutočne zdravý jedálniček. Akonáhle si dám nejaký polotovar, fastfood, alebo zvýšim príjem alkoholu, cítim to,“ prezradila pre časopis. Dodala však, že každý z nás občas potrebuje cítiť radosť zo života aj prostredníctvom trochy nezdravých vecí a mal by si ich raz za čas dopriať.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Prada #krása #jedálniček #Gwyneth Paltrow #forma #brucho
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ste prirodzene krásna, nezabúdajte nato.
Nepreháňajte to so šetrením, kúpte si to čo potrebujete.
...

+ Ráno nezačínajte ťažkým jedlom, bude vám ťažko celý deň.
Nátlak v práci dnes hravo zvládnete, nemajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk