Guy Ritchie má doma takúto krásnu romantičku! Nečudo, že je spokojný

10.05.2017 13:03

Filmová novinka Kráľ Artuš: Legenda o meči, ktorá vznikla pod režisérskou taktovkou Guya Ritchieho, prilákala na hollywoodsku premiéru niekoľko zaujímavých tvárí.

Medzi prvými sa na červenom koberci ukázal práve 48-ročný režisér s manželkou, 35-ročnou Jacqui. Viditeľne spokojný pár sa usmieval bok po boku do objektívov a niekdajší manžel speváčky Madonny (58) sa o aktuálnom vzťahu vyjadril: „Som veľmi spokojný. A veľa času trávim premýšľaním o mojom živote. My dvaja sme si sadli. Nehádame sa, ona dokončí moje vety a vie, o čom rozmýšľam skôr, než čokoľvek poviem,“ povedal pre Entertainment Tonight.

Režisér Guy Ritchie a jeho manželka Jacqui...
Režisér Guy Ritchie a jeho manželka Jacqui Ainsley na londýnskej premiére filmu Kráľ Artuš: Legenda o meči. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Párik, ktorý sa zosobášil v roku 2015, už spoločne vychováva tri deti – Rafaela (5), Rivku (4) a Lewiho (2). Jacqui prišla pred fotografov v dlhých šatách s nádychom vintage, ktoré boli posiate jemnými bielymi kvietkami.

Herečka  Poppy Delevingne na premiére filmu...
Herečka Poppy Delevingne na premiére filmu Kráľ Artuš: Legenda o meči. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Okrem slávnej manželskej dvojice sa na červenom koberci ukázala aj herečka a modelka Poppy Delevingne. Tá zvolila šaty so sexi výstrihom, na úzkych čiernych ramienkach. Blond hriva jej padala na odhalené plecia. Okrem nich sa na premiére objavila aj herečka Annabelle Wallis či spevák Marilyn Manson.

Režisér Guy Ritchie a jeho manželka
		Jacqui...
Herečka 
		Poppy Delevingne na
		hollywoodskej...
+3Herečka Annabelle
		Wallis na
		hollywoodskej...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kráľ Artuš: Legenda o meči #Hollywood #Guy Ritchie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor, môžete ľahko prechladnúť, klimatizácia vám škodí.
Nezraďte svojich kolegov, išli by ste ku dnu...

+ Čaj na ráno by vám prospel na bolesti brucha.
Ak sa dá, zmeňte zamestnanie aj ihneď.
...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk