Premiéra Baywatch plná krások! Ale prsia 49-ročnej blondíny ich zatienili

14.05.2017 11:35

Premiéra očakávanej filmovej verzie seriálu Baywatch sa konala v sobotu v Miami Beach. Prilákala hlavné hviezdy, sexi krásky, ale aj pozornosť fanúšikov z celého sveta.

Herečka Donna D'Errico, ktorá si zahrala v...
Herečka Donna D'Errico, ktorá si zahrala v pôvodnom seriáli Baywatch, predviedla svoj ukážkový dekolt. Autor: Reuters, ANDREW INNERARITY

Na slávnostnom uvedení filmu, ktorý je len voľne inšpirovaný osudmi plavčíkov zo slávnej americkej pláže, nemohli chýbať hlavné hviezdy ako Dwayne Johnson či Zac Efron. Pozornosť si však pre seba ukradol aj herec David Hasselhoff, ktorý si v pôvodnom seriáli zahral slávneho Mitcha Buchanona. V novinke má herec s nemeckými koreňmi malú roličku, podobne ako jeho bývalá seriálová kolegyňa Pamela Anderson.

Herec
		Dwayne Johnson a jeho dcéra
		Simone...
Herec Zac
		Efron.
+10Herečka Donna
		D'Errico a jej ukážkový dekolt.

Práve slávna plavovlasá playmate patrila medzi hviezdy akcie, pričom sa objavila pred objektívmi v trblietavých večerných šatách. Ak niekto čakal, že bude najvyzývavejšou dámou večera, zmýlil sa. Túto rolu na seba prevzala iná seriálová plavčíčka – herečka Donna D'Erico.

Štyridsaťdeväťročná dáma, ktorá tiež v minulosti pózovala pre Playboy a často ju porovnávali s Andersonovou, vytasila svoj dekolt v plnej paráde. A mnohým museli jej vnady priam vyraziť dych. Jedno však treba uznať! Vyzerá na svoj vek naozaj vynikajúco.

Herec David Hasselhoff (vľavo) a herec Zac...
Herec David Hasselhoff (vľavo) a herec Zac Efron si spoločne zapózovali. Autor: Reuters, Andrew Innerarity

Premiéru, samozrejme, ozdobili aj aktuálne ženské hviezdy projektu. Objaví sa v ňom napríklad modelka Kelly Rohrbach, či herečky Priynka Chopra a Alessandra Dadario. Viac z premiéry si pozrite v galérii, od štvrtka 18. mája už môžete vyraziť na film aj do slovenských kín.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zac Efron #premiéra #Pamela Anderson #Miami Beach #hviezdy #Donna D´Erico #Baywatch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ste prirodzene krásna, nezabúdajte nato.
Nepreháňajte to so šetrením, kúpte si to čo potrebujete.
...

+ Ak je vám zle radšej ostaňte doma, v práci by ste aj tak platný neboli.
Oddýchnite si dnes od práce,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk