Dewan Tatum v podprsenke ako diva! A potom prišla Jennifer Lopez...

16.05.2017 11:23

Patrí medzi príťažlivé hollywoodske krásky. Hoci je v prvom rade manželkou slávnejšieho herca, Jenna Dewan si dokáže pozornosť uchmatnúť poľahky.

Tanečnica a herečka Jenna Dewan Tatum na akcii...
Tanečnica a herečka Jenna Dewan Tatum na akcii magazínov Entertainment Weekly a People Magazine. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Tridsaťpäťročnej bývalej tanečnici sa to podarilo aj počas akcie magazínu People v New Yorku. Pred objektívy sa postavila v sexi kreácii čiernych nohavíc a priehľadného topu, v ktorom prím hrala vystavená luxusná podprsenka.

Manželka herca a tanečníka Chaninga Tatuma sa síce objavila vo Veľkom jablku bez manžela, ale núdzu o pozornosť médií určite nemala. Dôvodom je aj nová šou, v ktorej sa sexi brunetka objaví.

Ako niekdajšia profesionálna tanečnica sa stane porotkyňou v šou World of Dance, ktorú by už čoskoro mala začať vysielať televízna stanica NBC. Dewanovej meno nie je jediným známym v zostave porotcovského osadenstva.

Okrem nej by sa v šou mal objaviť aj tanečník Derek Hough a tiež speváK Ne-Yo. Azda najslávnejším menom je však meno latino divy Jennifer Lopezovej. Ani ona nechýbala v New Yorku na predstavení televízneho projektu a vyzerala očarujúco v kreácii od Elieho Saaba.

This is ... #worldofdance @jennadewan @neyo @derekhough

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šou #sexy #prezentácia #New York #krása #Jenna Dewan Tatum
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ste prirodzene krásna, nezabúdajte nato.
Nepreháňajte to so šetrením, kúpte si to čo potrebujete.
...

+ Ráno nezačínajte ťažkým jedlom, bude vám ťažko celý deň.
Nátlak v práci dnes hravo zvládnete, nemajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk