Dewan Tatum v podprsenke ako diva! A potom prišla Jennifer Lopez...

16.05.2017 11:23

Patrí medzi príťažlivé hollywoodske krásky. Hoci je v prvom rade manželkou slávnejšieho herca, Jenna Dewan si dokáže pozornosť uchmatnúť poľahky.

Tanečnica a herečka Jenna Dewan Tatum na akcii...
Tanečnica a herečka Jenna Dewan Tatum na akcii magazínov Entertainment Weekly a People Magazine. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Tridsaťpäťročnej bývalej tanečnici sa to podarilo aj počas akcie magazínu People v New Yorku. Pred objektívy sa postavila v sexi kreácii čiernych nohavíc a priehľadného topu, v ktorom prím hrala vystavená luxusná podprsenka.

Manželka herca a tanečníka Chaninga Tatuma sa síce objavila vo Veľkom jablku bez manžela, ale núdzu o pozornosť médií určite nemala. Dôvodom je aj nová šou, v ktorej sa sexi brunetka objaví.

Ako niekdajšia profesionálna tanečnica sa stane porotkyňou v šou World of Dance, ktorú by už čoskoro mala začať vysielať televízna stanica NBC. Dewanovej meno nie je jediným známym v zostave porotcovského osadenstva.

Okrem nej by sa v šou mal objaviť aj tanečník Derek Hough a tiež speváK Ne-Yo. Azda najslávnejším menom je však meno latino divy Jennifer Lopezovej. Ani ona nechýbala v New Yorku na predstavení televízneho projektu a vyzerala očarujúco v kreácii od Elieho Saaba.

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–05–15T15:59:39+0­0:00“>Máj 15, 2017 o 8:59 PDT</time>

This is … #worldofdance @jennadewan @neyo @derekhough

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–05–15T18:35:51+0­0:00“>Máj 15, 2017 o 11:35 PDT</time>

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šou #sexy #prezentácia #New York #krása #Jenna Dewan Tatum
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk