Longoria a Anderson v Paríži! Ale na Miss Francúzska nemala ani jedna

17.05.2017 13:00

Longoria v zlate, Anderson v sviežej bielej. No hviezdou červeného koberca bola niekdajšia Miss Francúzska, Laury Thilleman.

Závan Hollywoodu v Paríži. Na červenom koberci sa míňali hneď dve slávne hviezdy. 42-ročná Eva Longoria a 49-ročná Pamela Anderson.

Obe sa zúčastnili na charitatívnej akcii „The Global Gift Gala“ a obe sa snažili vyzerať čo najlepšie. Longoria zvolila naozaj slávnostnú róbu a pred fotografmi sa trblietala celá v zlate. navyše ju zdobili aj diamantové šperky. Hviezda seriálu Zúfalé manželky predviedla aj dekolt, ale ten decentne zahaľovala priehľadná látka posiata kvetmi. Vlasy vyčesané dohora zasa nechali vyniknúť náušniciam, ktoré na večer zvolila.

Zľava: Maria Bravo, Orianne Collins, Eva...
Zľava: Maria Bravo, Orianne Collins, Eva Longoria a Valerie Messik v Paríži na charitatívnom podujatí Global Gift Gala. Autor: SITA/AP, Francois Mori

O menej slávnostnejší „look“ ponúkla 49-ročná Pamela Anderson. Riasená biela sukňa a k nej ľahučný kabátik, pod ktorým herečka nemala podprsenku odhaľoval jej opálenú pokožku. Aj slávnu blondínku zdobili šperky, výrazné náušnice aj prsteň ponúkla takisto fotografom na červenom koberci.

Pamela Anderson počas charitatívnej akcie...
Pamela Anderson počas charitatívnej akcie Global Gift Gala v Paríži. Autor: SITA/AP

Ale naozaj sexi krivky na červenom koberci ukázala francúzska moderátorka modelka Laury Thilleman . 25-ročná tmavovláska, ktorá sa v roku 2011 stala Miss Francúzska, ukázala štíhle nohy v krátkych šatách výraznej modrej farby. Usmiata kráska pôsobila sviežo a žiarivým úsmevom, sexi postavičkou a výraznými šatami zatienila aj slávne hollywoodske hviezdy.

Moderátorka a modelka Laury Thilleman,...
Moderátorka a modelka Laury Thilleman, niekdajšia Miss Francúzska 2011. Autor: SITA/AP, Francois Mori

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#paríž #Pamela Anderson #Eva Longoria
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ste prirodzene krásna, nezabúdajte nato.
Nepreháňajte to so šetrením, kúpte si to čo potrebujete.
...

+ Ráno nezačínajte ťažkým jedlom, bude vám ťažko celý deň.
Nátlak v práci dnes hravo zvládnete, nemajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk