Krásna Monica Bellucci v Cannes: Hádali by ste tejto dáme 52?!

17.05.2017 14:24

Jubilejný sedemdesiaty ročník filmového festivalu v Cannes sa v stredu večer odštartuje slávnostným ceremoniálom. Jeho sprievodkyňou pritom nebude Francúzka!

Hereča Monica Bellucci prichádza na oficiálny...
Hereča Monica Bellucci prichádza na oficiálny photocall v Cannes. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Áno, organizátori sa rozhodli zveriť úlohu tzv. „master of ceremony“ – zjednodušene povedané moderátora večera talianskej herečke Monice Bellucciovej. Dáma, ktorá si môže pripísať do filmového registra rolu najstaršej Bond-girl v histórii, už napoludnie pózovala fotografom na riviére.

Odetá od hlavy po päty do elegantnej čiernej sa postavila dvojnásobná mama pred objektívy a vystrúhala niekoľko profesionálnych póz a úsmevov.

Herečka Monica
		Bellucci pózuje fotografom
		v...
Zľava: Herci Mathieu
		Amalric, Louis
		Garrel,...
+3Herečka Monica Bellucci
		pózuje fotografom
		v...

Päťdesiatdvaročná hviezda filmov Malena či Matrix pôsobí stále nesmierne očarujúco a málokto by jej tipoval skutočný vek. Fanúšikov určite bude zaujímať, v čom sa kráska objaví na slávnostnom večernom gala. Jej módny štýl síce patrí často čiernej farbe, ale rozhodne patrí medzi najlepšie sa obliekajúce ženy európskeho filmu.

Na červenom koberci budú určite žiariť aj ďalšie dámy. V Cannes sa už nachádzajú napríklad herečky Elle Fanning, Julianne Moore či Susan Sarandon. V rámci uvedenia nových snímok sa po červenom koberci prejdú aj hollywoodske hviezdy ako Nicole Kidman, Tilda Swinton, Jessica Chastain či Isabelle Huppert. Úvodným filmom festivalu sa stala domáca snímka Ismaelovi duchovia, ktorú už popoludní predstavili herci, vrátane Marion Cotillardovej a Charlotte Gainsbourgovej.

Herečky Marion Cotillard (vľavo) a Charlotte...
Herečky Marion Cotillard (vľavo) a Charlotte Gainsbourg predstavili v Cannes prvý, nesúťažný film Ismaelovi duchovia. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

Festival sprevádzajú výrazné bezpečnostné opatrenia, ktoré sú dôsledkom viacerých teroristických útokov v Európe.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #festival #Cannes #Monica Bellucci #moderátorka #Cannes 2017
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo večer zjete, je to veľmi dôležité.
Každé klamstvo a podvody skôr či neskôr vyjdú na...

+ Rozhodujte sa slobodne, nie pod nátlakom, máte predsa na výber.
Najskôr premýšľajte, až potom konajte, nie...