Šestnástka krásna ako obrázok! Túto sexy vílu miluje módny Paríž

19.05.2017 15:45

Má len šestnásť rokov, ale jej kariéra modelky uz prekročila desaťročie. Slávna tvár modelky Thylane Blondeau, ktorá vyvolávala nadšenie aj kontroverzné polemiky, ozdobila Cannes.

Francúzska modelka Thylane Blondeau pózuje...
Francúzska modelka Thylane Blondeau pózuje fotografom v Cannes. Autor: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER

Francúzska rodáčka sa objavila na filmovom festivale ako ambasádorka kozmetickej značky, pričom hneď pri vstupe na červený koberec zaujala svojou éterickou krásou. Blondeau na štvrtkové gala obliekol módny dom Dior a ona nesklamala ani svojimi pôvabmi – vyzerala vskutku nádherne.

V podstate stále len tínedžerka patrí dnes medzi najznámejšie francúzske modelky s jej tvár je dobre známa fanúšikom módneho sveta už roky. Bola to totiž práve Thylane, ktorá sa objavila na titulnej strane Vogue Infants či na obálke magazínu Jalouse.

Modelka
		Lily Donaldson tiež dorazila
		na...
Modelka
		Emily Ratajkowski.
+16Francúzska modelka
		Thylane Blondeau
		pózuje...

Obsadzovanie Blondeauovej do role modelky pútalo pozornosť a rozpútalo debatu o vhodnosti jej veku pre túto profesiu. V čase pózovania pre magazín Vogue sa tiež rozpútala búrlivá diskusia o sexualizácii detí v módnom priemysle.

Hoci Thylane stále nie je plnoletá, už niekoľko rokov je miláčikom módnej scény v krajine galského kohúta. Na štvrtkovej premiére filmu Loveless v Cannes patrila nepochybne medzi najpôvabnejšie dámy akcie. Zvyšok si môžete pozrieť v našej bohatej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Thylane Blondeau #pôvab #modelka #krása #Cannes 2017 #Cannes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si prechádzku v prírode osamote a popremýšľajte o tom čo vás trápi.
V práci budete mať dnes...

+ Stravou nezmeníte všetko, ale môžete tým začať a postupne začať aj cvičiť.
Neklamte svojich kolegov,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk