Blond trio ovládlo festival: Dunst sa vyprsila, Fanning bola ako víla

25.05.2017 12:15

Jednou z očakávaných snímok filmového festivalu v Cannes sa nepochybne stala novinka režisérky Sofie Coppoly - film The Beguiled. V stredu ho uviedli jeho hlavné hviezdy.

Zľava: Herečky Elle Fanning, Nicole Kidman a...
Zľava: Herečky Elle Fanning, Nicole Kidman a Kirsten Dunst uviedli v Cannes film The Beguiled - prvé dve v šatách Alexander McQueen, Dunst v modeli Loewe. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Herecká delegácia, ktorá pricestovala do letoviska, bola početnejšia, ale fotografov najviac zaujímalo ústredné kvarteto. V ňom sa objavila herecké krásky troch generácií, Nicole Kidman, Kirsten Dunst a Elle Fanning, doplnil ich írsky rodák Colin Farrell.

Všetci štyria sú zárukou hereckého talentu – v Cannes však boli aj zárukou štýlovej prezentácie v ukážkovom luxusnom duchu.

Topmodelka Elsa Hosk v kreácii Alberta
		Ferretti.
Jade Foret,
		manželka Arnauda Lagarderea,
		šéfa...
+19Modelka Izabel
		Goulart.

Na popoludňajšom stretnutí s novinármi sa dámy objavili v nežných kreáciách s letným nádychom. Fanningovej biele šaty Alexander McQueen vyzerali očarujúco a madeirová kreácia Kirsten Dunstovej z dielne Loewe mala v sebe šmrnc, nehu aj sexepíl. Čoskoro päťdesiatročná Kidman stavila tiež na Alexandra McQueena a vyzerala úchvatne. To sa jej v Cannes darí už niekoľko dní.

Režisérka Sofia Coppola (druhá sprava) a herci...
Režisérka Sofia Coppola (druhá sprava) a herci z jej filmu The Beguiled - zľava: Colin Farrell Kirsten Dunst, Elle Fanning a Nicole Kidman. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Večerná premiéra bola opäť veľkolepá a na nej sa hviezdy zaodeli do večerných rób. Lila kreácia od Rodarte spravila z najmladšej členky osadenstva doslova nežnú vílu. Kirsten Dunst prekvapila bujným poprsím v belasej kreácii s výstrihom a štrasovým pásom v drieku. Kidman si na túto príležitosť obliekla model od Michaela Korsa.

Večerné premietanie si nenechali ujsť ani známe modelky. Tentoraz odeté v značke Balmain – medzi nimi sa objavila napríklad Lara Stone či Doutzen Kroes.

Modelky (zľava) Neelam Gill, Doutzen Kroes,...
Modelky (zľava) Neelam Gill, Doutzen Kroes, dizajnér Olivier Rousteing a modelky Lara Stone, Irina Shayk a Maria Borges. Všetci v kreáciách Balmain.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Cannes #Nicole Kidman #Colin Farrell #Elle Fanning #Kirsten Dunst #The Beguiled #Cannes 2017
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...