Obrazom: Kisková v centre pozornosti, Šuvadová príjemne prekvapila!

05.06.2017 16:19

Galavečer Slovenka roka v priestoroch starej budovy Opery SND dal príležitosť mnohým známym dámam prevetrať gala garderóbu. Ako to dopadlo?

Natália Kisková, dcéra slovenského prezidenta...
Natália Kisková, dcéra slovenského prezidenta Andreja Kisku, prišla v šatách od Jany Pištejovej. Autor: Profimedia

Mnoho známych žien sa objavilo na slávnostnom vyhlásení a medzi nimi nechýbali ani mená ako Sisa Sklovská, Eva Černá či Mária Kráľovičová. Spomedzi pozvaných však nepochybne pozornosť pritiahla aj dcéra slovenského prezidenta Andreja Kisku Natália. Síce nie je celkom jasné, prečo vlastne zamierila v nedeľu večer medzi hostí – ale šaty s výraznou potlačou a status celebritnej dcéry rozhodne na médiá zaúčinkoval.

Slovenská herečka
		Silvia Šuvadová.
Moderátorka Jana
		Hospodárová na vyhlásení
		cien...
+3Slovenská herečka
		Mirka Partlová.

Výrazný, i keď tlmenejší a folklórom inšpirovaný model si zvolila speváčka Sima Martausová, ktorá tak predviedla podobu, akú u nej často nevidieť. Kontrast bielej a čiernej zafungoval, trochu menej však účes.

Herečka Mirka Partlová sa s módou aj svojím vzhľadom nikdy nebála experimentovať. Za odvahu jej patria cenné body, tentoraz však líčenie akosi nefungovalo a ani kožená bundička dopĺňajúca model šiat so zaujímavo riešeným dekoltom.

Herečky Zuzana Mauréry (vľavo) a Anka Šišková.
Herečky Zuzana Mauréry (vľavo) a Anka Šišková. Autor: Profimedia

Ocenená herečka Zuzana Mauréry trošku podliezla vysoko nasadenú latku jej doterajších spoločenských momentov. Škoda najmä čiernej sukne nakrčenej v drieku, blúzka s bodkovaným je roztomilá, ale na večerný event trochu nudná a detská.

Prekvapivo potom zaujala herečka Silvia Šuvadová, u ktorej sa osvedčila stávka na jednoliatu výraznú farbu, strih obkresľujúci figúru a aranžovaný detail volánovej asymetrie na jednom pleci.

Slovenská herečka Silvia Šuvadová.
Slovenská herečka Silvia Šuvadová. Autor: Profimedia

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Silvia Šuvadová #Sima Martausová #Natália Kisková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku