Dokonalá rodinka! Vojvodkyňa Cate s deťmi žiarila na oslavách

18.06.2017 10:20

Veľkolepé oslavy na počesť narodenín kráľovnej Alžbety II. sa vo Veľkej Británii stali v sobotu príležitosťou na prehliadku celej kráľovskej rodiny. A nechýbali ani miláčikovia verejnosti - tí najmenší.

Britský princ William, jeho manželka -...
Britský princ William, jeho manželka - vojvodkyňa Catherine a ich deti - princ George a princezná Charlotte na balkóne Buckinghamského paláca. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

Princezná Charlotte a princ George, deti princa Williama a pôvabnej vojvodkyne Catherine, sa postavili na balkón Buckinghamského paláca a s nadšením sa prizerali davu ľudí, ale aj leteckej prehliadke. Fotoreportéri zase mali dôvod na radosť, keďže obe ratolesti im po boku rodičov poskytli možnosť na ukážkové rodinné zábery.

Britský princ William, jeho manželka -...
Britský princ William, jeho manželka - vojvodkyňa Catherine a ich deti - princ George a princezná Charlotte na balkóne Buckinghamského paláca po boku kráľovnej Alžbety II. a jej manžela.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

Medzi osadenstvom kráľovskej rodiny žiarila práve vojvodkyňa Catherine, ktorá si obliekla ružový model šiat Alexander McQueen a doplnila ho klobúčikom v rovnakej farbe. Spokojná bola tentoraz určite aj kráľovná Alžbeta II., ktorej narodeniny síce pripadli už na apríl, ale oslavy sa tiahnu niekoľko mesiacov.

Panovníčka minulý rok na rovnakom podujatí pokárala vnuka Williama, keď sa prihováral svojmu synovi Georgovi a kľačal pri ňom na balkóne Buckinghamského paláca. „Postav sa, William,“ zachytili vtedy jasne televízne kamery z úst kráľovnej. Tento rok už deti pozerali na prehliadku bez slov a nadšene.

Vojvodkyňa Camilla z Cornwallu a jej nevesta -...
Vojvodkyňa Camilla z Cornwallu a jej nevesta - vojvodkyňa Catherine z Cambridge prišli spoločne. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Cate #princ George #oslavy #kráľovná Alžbeta II. #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

+ Neľutujte sa stále, ste úplne v poriadku, nemyslite na zlé veci.
Neplačte pre peniaze, všetko sa vyrieši,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk