Hviezdy na BET Awards provokovali: Odhalené stehná aj výstrihy naostro!

, 26.06.2017 11:36

Vyhlásením cien BET Awards 2017 žilo v nedeľu večer Los Angeles. Kráľovnou večera sa stala speváčka Beyoncé, ktorá si odniesla päť trofejí, ale kvôli nedávnemu pôrodu nezúčastnila osobne.

Herečka Jada Pinkett Smith predviedla odhalenú...
Herečka Jada Pinkett Smith predviedla odhalenú nohu v zlatých šatách. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Červený koberec bol však napriek tomu plný známych tvárí afroamerického šoubiznisového sveta – nechýbali herci a herečky, ale prím držali najmä zástupcovia hudobnej scény – raperky a ich mužskí kolegovia.

Móda slávnostného večera bola odvážna a často veľmi provokatívna. Zároveň však ukazovala to, čo stále v Hollywoode chýba. Ženy s plnými krivkami a tvarmi, ktoré vystavovali na obdiv v priehľadných šatách či pod rozparkami a výstrihmi.

Herečka
		Nafessa Williams sa objavila
		v...
Raper
		Future a jeho dcérka Londyn prišli
		so...
+16Herečka Garcelle
		Beauvais.

Pozornosť sa ušla napríklad herečke Jade Pinkett Smithovej, ktorej zo zlatej kreácie vykúkali vyšportované stehno aj lýtko. Podobne sa prezentovala aj herečka Leslie Jones či raperka Remy Ma, ktorej víťazstvo prerušilo dominanciu kolegyne Nicki Minajovej v posledných ročníkoch.

Jeden z najodvážnejších modelov večera predviedla instagramová hviezdička Tommie Lee. Vzala si toti na seba priehľadné vyšívané šaty a pod nimi jej chýbala bielizeň. Fotografi tak mohli zachytiť aj časť jej bradaviek. Podobne aj v prípade hviezdičky z reality-šou Lateyshi Grace.

Umelkyňa Tommie Lee sa predviedla v...
Umelkyňa Tommie Lee sa predviedla v priehľadných šatách. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Medzi ocenenými sa tento rok ocitli napríklad aj Bruno Mars, Chance the Rapper, či Kendrick Lamar. Životopisnú drámu Skryté čísla (2016) počas večera vyhlásili za najlepší film, najlepšou herečkou sa stala Taraji P. Henson a najlepším hercom Mahershala Ali.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #Jada Pinkett-Smith #hviezdy #BET Awards 2017
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

+ Neľutujte sa stále, ste úplne v poriadku, nemyslite na zlé veci.
Neplačte pre peniaze, všetko sa vyrieši,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk