Milla Jovovich v Šanghaji! Najlepšie oblečená dáma pod strechou?

28.06.2017 09:00

Začínala ako modelka, aby sa neskôr definitívne presunula pred filmové kamery. Pôvabná Milla Jovovich sa pred pár dňami objavila na filmovom festivale v Šanghaji.

Herečka a modelka Milla Jovovich na filmovom...
Herečka a modelka Milla Jovovich na filmovom festivale v Šanghaji. Autor: PRADA

Štyridsaťjedenročná kráska, známa napríklad zo série Resident Evil, ale tiež snímok Piaty element či Johanka z Arku, sa objavila na slávnostnom ceremoniáli a nebolo možné prehliadnuť ju.

S naoko neposedným účesom, v róbe z dielne talianskej značky Prada a ozdobená šperkmi Bvlgari nezostala nič dlžná svojej hviezdnej povesti. „Aký nádherný výlet na filmový festival v Šanghaji sme si spravili. Veľké ďakujem za to, že som bola najtrblietavejšie a najlepšie oblečené dievča v miestnosti,“ poďakovala sa Jovovich na svojom konte na Instagrame obom značkám.

Neskôr pridala aj momentku zo samotného čínskeho veľkomesta. To podobne ako Peking čelí veľkým náporom smogu a hmly a tak výhľad na mohutné mrakodrapy nie je v ňom vždy najlepší. To si uvedomila aj herečka, keď si spravila fotografiu s pohľadom na mestskú panorámu. Do konca roka by mali mať premiéru dva nové filmy rodáčky z ukrajinského Kyjeva. Ide o historickú drámu Shock and Awe a sci-fi Future World.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Šanghaj #Prada #Milla Jovovich #krása
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ľahostajnosť k prírode neprospieva vám a ani ľuďom okolo vás.
Venujte sa svojej práci naplno, nebuďte...

+ Zahoďte nezdravé potraviny a ochutnajte zeleninu, prospeje vám omnoho viac.
Neodkladajte dôležité...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk